Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Довідка про хід виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

На обліку в управлінні соціального захисту населення Богодухівської райдержадміністрації станом на 01.04.2016 знаходиться 453 особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, з них:
Ліквідатори - І категорія - 89
- ІІ категорія - 69
- ІІІ категорія - 48
Всього - 206

Детальніше...

 

Проведення комплексу весняних польових робіт у 2016 році сільськогосподарськими підприємствами району

З метою забезпечення організаційно-технологічних заходів проведення комплексу весняно-польових робіт у 2016 році управлінням агропромислового розвитку розроблено план проведення посіву, обробітку ґрунту та догляду за рослинами у весняний період.
В обробітку господарств всіх категорій в 2016 році буде використовуватись 77122 га ріллі.
З осені 2015 року закладено базу під урожай нинішнього року. Проведено підготовку зябу на площі 48,6 тис.га, при цьому внесено мінеральних добрив 2,3 тис.тонн (у перерахунку на діючу речовину становить 118 кг д.р. на гектар, що на 8 кг більше в порівнянні з минулим роком), з них 1,3 тис.тонн внесено під посів озимих культур.

Детальніше...

 

Державна реєстрація бізнесу та нерухомості

З 01 січня 2016 року набули чинності Закони України: від 26.11.2015 №834-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та від 26.11.2015 №835-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». На виконання вищевказаних змін в законодавстві та проведенням реформування запроваджених Міністерством юстиції України та Кабінетом міністрів України щодо передачі функцій державної реєстрації бізнесу та нерухомості, направленні до наближення надання адміністративних послуг заявникам та поліпшення бізнес-клімату України, розпорядженням голови Богодухівської районної державною адміністрації № 58 від 24 лютого 2016 року створено сектор державної реєстрації Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області.
Крім того, нагадуємо, що для отримання адміністративних послуг, які надаються сектором державної реєстрації Богодухівської районної державної адміністрації, заявники мають можливість також звернутися через Центр надання адміністративних послуг Богодухівської районної державної адміністрації.

 

Призов громадян на строкову військову службу

Призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Крім того, на військову службу здійснюється призов осіб офіцерського складу, які здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче від бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу і яким присвоєно відповідне військове звання офіцера запасу. Призов на строкову військову службу відбудеться після підписання відповідного Указу Президентом України.

Детальніше...

 

«Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування протягом 2015 року»

Протягом року районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування району проводилась робота, спрямована на забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень і доручень голови обласної та районної державних адміністрацій щодо удосконалення роботи зі зверненнями громадян.
Підбивши підсумки роботи зі зверненнями громадян, можна відмітити, що протягом 2015 року до районної державної адміністрації та до органів місцевого самоврядування району надійшло 2985 звернень. Таким чином, спостерігається зменшення кількості звернень у порівнянні з 2014 роком (3054 звернень) на 69 одиниць, що є незначною зміною та свідчить про подальше прагнення громадян до активної участі у державних справах та у вирішенні проблем місцевого самоврядування.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання