Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Урожай 2015!

Сільгосппідприємства Богодухівського району завершили збирання ранніх зернових культур, отримавши у поточному сезоні 125,6 тис.тонн зерна при врожайності 40,7 ц/га.
Під урожай 2015 року було посіяно близько 20000 га озимої пшениці, 3,0 тис.га ячменю, 0,4 тис.га гороху та 4,1 тис.га озимого ріпаку.
Роботи з догляду за посівами в осінній період були проведені в оптимальні агротехнічні терміни, відтак в зимовий період більшість площ увійшли в оптимальному стані.

Детальніше...

 

День працівників ветеринарної медицини

Щорічно, другої неділі серпня ми відзначаємо професійне свято – день працівників ветеринарної медицини. Це привід для підбиття підсумків зробленого за рік , для відвертої розмови і вимогливої оцінки пройденого.
Ми всі в очікуванні професійного свята працівників ветеринарної медицини, яким офіційно Україна єдиною на весь світ заявила про свою повагу до людей , покликаних зберігати безпосередній зв’язок із живою природою - колискою людства. Бо без них, їхньої важкої і часто невдячної праці не можуть існувати ні тваринницькі господарства, ні зоопарки, ні заповідники . Нація , яка хоче жити і залишити слід на землі , в центрі Європи, дбає про якість продуктів харчування - саме для виконання цієї відповідальної місії визначено ветеринарну медицину.

Детальніше...

 

Державна служба та актуальні реформи

Професійне свято – День державної служби, яке ми відзначаємо щорічно, починаючи з 2003 року, 23 червня, свідчить про ту важливу роль, яку відіграють органи державної влади, державна служба в цілому в процесі становления суверенної демократичної України. Лише за умови ефективної роботи інституту державної служби і всебічного розвитку місцевого самоврядування можлива успішна реалізація розпочатих в країні перетворень.
Адже сила і міць держави – у державних службовцях, у їх спроможності і бажанні піднімати країну, робити її сучасною, успішною і безпечною, вільно мислити, самостійно діяти та брати на себе громадянську відповідальність.
Державна служба є ключовим елементом державного управління, від ефективного функціонування якого залежить додержання конституційних прав і свобод громадян, послідовний і сталий розвиток країни.

Детальніше...

 

Стратегія сталого розвитку «Україна – 2020»

визначає цілі, напрями, пріоритети розвитку нашої країни на наступні п’ять років, а також показники досягнення цих цілей. Вона включає в себе 62 реформи, метою яких визначено досягнення європейських стандартів життя та гідного місця України у світі.
Хочу зупинитися на реформі адміністративних послуг, яка стосується більшість жителів нашої громади. Вона передбачає розроблення відповідних нормативно-правових актів у сфері надання адміністративних послуг, таких як: підприємницькі (господарські), соціальні, земельні, будівельно-комунальні, житлові та інші види адміністративних послуг.

Детальніше...

 

Багатодітним матерям – особлива повага у суспільстві

Все у нашому житті пов’язане із жінкою. Жінка – мати, бабуся, дружина, кохана. Але перш за все вона є матір’ю. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня великого сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. Такі жінки живуть серед нас. І як добре, що держава приділяє їм особливу увагу. Матері, які виховують троє і більше дітей – є багатодітними. Жінкам, які народили та виховали до шестирічного віку п’ять і більше дітей, присвоюється почесне звання «Мати-героїня». Неодмінною умовою для присвоєння такого почесного звання є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Сьогодні держава приділяє велику увагу розвитку материнства та дитинства, влада робить усе, щоб покращити становище багатодітних сімей, наповнити турботу про дитинство та материнство реальним змістом. Для «Матерів-героїнь» державна нагорода — не тільки визнання, але й матеріальна допомога та пільги для сім’ї і дітей зокрема. Окрім одноразової грошової винагороди, статус пенсію за особливі заслуги перед державою. 80 багатодітним матерям району присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання