Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Держава турбується про своїх захисників

Незважаючи на важкі економічні умови, вперше в історії нашої держави грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом з 01 січня 2016 року буде більше середньої зарплати в цілому по Україні.
Такого жодного разу за весь час незалежності України не було, коли у військового є можливість обрати професію захисника Вітчизни і за це отримати достойне грошове забезпечення. Це дозволить зміцнити Збройні Сили України дійсними професіоналами. Той юнак, який підписав перший контракт буде отримувати 7000 гривень, командир відділення – 8 тис. гривень, командир взводу – 9 тис. гривень. Це практично удвічі більше того грошового забезпечення, яке було торік.
Нагадаємо, 11 січня Президент України Порошенко П.О. повідомив, що зарплата військових-контрактників та офіцерів зросте вже у січні 2016 року.

Детальніше...

 

Захист майнових та житлових прав дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У наш час, питання захисту прав та законних інтересів дітей залишається актуальним. Дитина має право на захист від такого втручання або посягання. Згідно Сімейного Кодексу України захист житлових та майнових прав дітей покладається на батьків або законних представників дітей (прийомних батьків, усиновителів, опікунів, піклувальників).
Відповідно до статті 177 Сімейного кодексу України батьки або законні представники дітей управляють майном, належним малолітній дитині, без спеціального на те повноваження. Батьки або законні представники дітей зобов'язані дбати про збереження та використання майна дитини в її інтересах. Дозвіл органу опіки та піклування на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини надається в разі гарантування збереження її права на житло.

Детальніше...

 

Створення умов для всебічного розвитку талановитих та здібних учнів

Реальність сьогодення в освіті виражається у зростаючих вимогах до універсальності знань і підвищення рівня духовної культури учнів для формування інтелектуального і духовного потенціалу суспільства, тобто у вихованні високоморальної особистості, яка є конкурентоспроможною. Сучасний світ потребує мобільних, компетентних, енергійних, інтелектуальних молодих людей, які мають творчій потенціал. Раннє виявлення, навчання і виховання здібних, обдарованих та талановитих дітей складає одну з головних проблем удосконалення системи освіти.
Реалізація цих вимог в умовах звичайної загальноосвітньої школи можлива через планомірну і систематичну роботу з дітьми, яка спрямована на підготовку активних, творчих, високоосвічених та висококультурних особистостей, здатних знайти своє місце в житті.

Детальніше...

 

Культура — це нерозривна єдність традиції та інновації

Усі ми хочемо жити в країні, в якій можна було б пишатися не тільки «славним минулим», а й сьогоденними здобутками і переконливими перспективами в майбутньому. Від культури залежать наші ідеали та амбіції, якість і стиль життя та мислення, якість наших стосунків. Культура - це нерозривна єдність традиції та інновації, це збереження своєї сутності й одночасно розвиток.
На території району діє 29 закладів культури клубного типу, 33 бібліотеки Богодухівської централізованої бібліотечної системи, районний краєзнавчий музей та дитяча музична школа ім. В.Т. Борисова. Всього 64 закладів культури.

Детальніше...

 

Адміністративні послуги – через Центри

Сфера надання адміністративних послуг давно потребує реформування. З цією метою на рівні держави прийнято ряд нормативно-правових актів, зокрема Законів України “Про адміністративні послуги”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляції)”,постанова Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 р. №118 “Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг”.
Наш район не залишився осторонь у впровадженні в життя згаданих документів. У районі прийняте відповідне розпорядження “Про створення центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації” , яким створено центр надання адміністративних послуг як робочий орган при райдержадміністрації, затверджено регламент його роботи, перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання