Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Шляхи формування позитивного іміджу державного службовця

Кожна професія має свою власну мораль. Особливе місце в системі професійної етики посідає етика державного службовця, оскільки вона значною мірою характеризує взаємовідносини держави і громадянина. Під поняттям “моральність” розуміється особиста чесність, порядність, відповідна адміністративна поведінка, згідно з якою службова посада не повинна використовуватися для досягнення особистих корисливих цілей. Порушення державним службовцем етичних правил поведінки відразу викликає реакцію громадськості.

Детальніше...

 

Розвиток бібліотечної справи у районі

Важливими напрямками роботи бібліотек Комунального закладу «Богодухівської централізованої бібліотечної системи» є доступ до інформації, збереження духовних цінностей та задоволення культурних потреб, надання рекреаційних можливостей жителям району.
Бібліотеки не залишилися осторонь трагічних подій, що відбуваються на рідних українських землях – Донеччині та Луганщині. Інформаційно-просвітницькі заходи спрямовуються на підтримку та розвиток української ідентичності, зменшення негативного впливу різноманітної інформації а книги перетворюються на чудові ліки, що спроможні відволікати від горя і відчаю, надати оптимізму та повернути надію населенню.

Детальніше...

 

Урожай 2015!

Сільгосппідприємства Богодухівського району завершили збирання ранніх зернових культур, отримавши у поточному сезоні 125,6 тис.тонн зерна при врожайності 40,7 ц/га.
Під урожай 2015 року було посіяно близько 20000 га озимої пшениці, 3,0 тис.га ячменю, 0,4 тис.га гороху та 4,1 тис.га озимого ріпаку.
Роботи з догляду за посівами в осінній період були проведені в оптимальні агротехнічні терміни, відтак в зимовий період більшість площ увійшли в оптимальному стані.

Детальніше...

 

День працівників ветеринарної медицини

Щорічно, другої неділі серпня ми відзначаємо професійне свято – день працівників ветеринарної медицини. Це привід для підбиття підсумків зробленого за рік , для відвертої розмови і вимогливої оцінки пройденого.
Ми всі в очікуванні професійного свята працівників ветеринарної медицини, яким офіційно Україна єдиною на весь світ заявила про свою повагу до людей , покликаних зберігати безпосередній зв’язок із живою природою - колискою людства. Бо без них, їхньої важкої і часто невдячної праці не можуть існувати ні тваринницькі господарства, ні зоопарки, ні заповідники . Нація , яка хоче жити і залишити слід на землі , в центрі Європи, дбає про якість продуктів харчування - саме для виконання цієї відповідальної місії визначено ветеринарну медицину.

Детальніше...

 

Державна служба та актуальні реформи

Професійне свято – День державної служби, яке ми відзначаємо щорічно, починаючи з 2003 року, 23 червня, свідчить про ту важливу роль, яку відіграють органи державної влади, державна служба в цілому в процесі становления суверенної демократичної України. Лише за умови ефективної роботи інституту державної служби і всебічного розвитку місцевого самоврядування можлива успішна реалізація розпочатих в країні перетворень.
Адже сила і міць держави – у державних службовцях, у їх спроможності і бажанні піднімати країну, робити її сучасною, успішною і безпечною, вільно мислити, самостійно діяти та брати на себе громадянську відповідальність.
Державна служба є ключовим елементом державного управління, від ефективного функціонування якого залежить додержання конституційних прав і свобод громадян, послідовний і сталий розвиток країни.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання