Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Майже 168 мільйонів гривень надійшло до бюджету від платників Богодухівської ОДПІ

Про це повідомила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична, підсумовуючи роботу ОДПІ за І квартал 2015 року, так надходження податків та зборів склали 167,7 млн.грн., з них 149,6 млн.грн. надійшло до Державного бюджету.
Тетяна Олександрівна також зазначила, що наповнення місцевих бюджетів – пріоритетний напрям роботи, тож колектив інспекції прикладає усіх зусиль, щоб зберегти позитивні результати наповнення бюджетів місцевих громад.

Детальніше...

 

Розвиток малого бізнесу – пріоритетні напрямки роботи державної служби зайнятості

Сприяння розвитку підприємництва та підтримка підприємницької ініціативи – один із напрямів державної політики зайнятості.
Закон України «Про зайнятість населення» №5067-VI від 05.07.2012 року спрямований на комплексне вирішення проблем у сфері зайнятості населення, зокрема містить заходи щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, сприяння розвитку підприємницької ініціативи населення та самозайнятості.

Детальніше...

 

Збережемо пам’ятки історії та культури

Історія будь-якої землі починається з археології. Через вивчення археологічних пам’яток сьогодні можна простежити розвиток Богодухівщини.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року №878 місто Богодухів внесено до Списку історичних населених місць України.
На території нашого району під охороною держави перебуває 308 пам’яток культури, із них 57 історії, 3 монументального мистецтва 248 археології. Найбільш поширеними пам’ятками археології в нашому районі є кургани, поселення черняхівської та трипільської культур. На території сіл Хрущова Микитівка та Полкова Микитівка знаходяться два городища національного значення раннього залізного віку, скіфської культури.

Детальніше...

 

«Стратегія реформ Президента України – 2020» – реальний інструмент трансформації суспільства

Зміни, запропоновані Президентом Петром Олексійовичем Порошенком, охоплюють головні площини нашого життя: політичні, соціальні та економічні.
Всі ми добре розуміємо, що реформи будуть проходити ефективніше та дієвіше за умови налагодження постійного зв’язку з експертами та громадянським суспільством, докладанні максимальних зусиль всіх гілок влади, суспільства та бізнесу.

Детальніше...

 

Деякі питання щодо створення «безбар’єрної» архітектури

У ст. 2 Закону України «Про архітектурну діяльність» зазначено, що держава забезпечує умови для створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало-мобільних груп населення.
Будь-яка особа, що очолює яке-небудь підприємство, повинна зробити його доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями. Це стосується державних установ, фірм та приватних осіб.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання