Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Стратегія сталого розвитку «Україна – 2020»

визначає цілі, напрями, пріоритети розвитку нашої країни на наступні п’ять років, а також показники досягнення цих цілей. Вона включає в себе 62 реформи, метою яких визначено досягнення європейських стандартів життя та гідного місця України у світі.
Хочу зупинитися на реформі адміністративних послуг, яка стосується більшість жителів нашої громади. Вона передбачає розроблення відповідних нормативно-правових актів у сфері надання адміністративних послуг, таких як: підприємницькі (господарські), соціальні, земельні, будівельно-комунальні, житлові та інші види адміністративних послуг.

Детальніше...

 

Багатодітним матерям – особлива повага у суспільстві

Все у нашому житті пов’язане із жінкою. Жінка – мати, бабуся, дружина, кохана. Але перш за все вона є матір’ю. Ніжна та дбайлива, мудра та невтомна берегиня великого сімейного вогнища, вона народжує та виховує дітей, даруючи їм материнську ласку та турботу. Такі жінки живуть серед нас. І як добре, що держава приділяє їм особливу увагу. Матері, які виховують троє і більше дітей – є багатодітними. Жінкам, які народили та виховали до шестирічного віку п’ять і більше дітей, присвоюється почесне звання «Мати-героїня». Неодмінною умовою для присвоєння такого почесного звання є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Сьогодні держава приділяє велику увагу розвитку материнства та дитинства, влада робить усе, щоб покращити становище багатодітних сімей, наповнити турботу про дитинство та материнство реальним змістом. Для «Матерів-героїнь» державна нагорода — не тільки визнання, але й матеріальна допомога та пільги для сім’ї і дітей зокрема. Окрім одноразової грошової винагороди, статус пенсію за особливі заслуги перед державою. 80 багатодітним матерям району присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»

Детальніше...

 

Майже 168 мільйонів гривень надійшло до бюджету від платників Богодухівської ОДПІ

Про це повідомила начальник Богодухівської ОДПІ Тетяна Світлична, підсумовуючи роботу ОДПІ за І квартал 2015 року, так надходження податків та зборів склали 167,7 млн.грн., з них 149,6 млн.грн. надійшло до Державного бюджету.
Тетяна Олександрівна також зазначила, що наповнення місцевих бюджетів – пріоритетний напрям роботи, тож колектив інспекції прикладає усіх зусиль, щоб зберегти позитивні результати наповнення бюджетів місцевих громад.

Детальніше...

 

Розвиток малого бізнесу – пріоритетні напрямки роботи державної служби зайнятості

Сприяння розвитку підприємництва та підтримка підприємницької ініціативи – один із напрямів державної політики зайнятості.
Закон України «Про зайнятість населення» №5067-VI від 05.07.2012 року спрямований на комплексне вирішення проблем у сфері зайнятості населення, зокрема містить заходи щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, сприяння розвитку підприємницької ініціативи населення та самозайнятості.

Детальніше...

 

Збережемо пам’ятки історії та культури

Історія будь-якої землі починається з археології. Через вивчення археологічних пам’яток сьогодні можна простежити розвиток Богодухівщини.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2001 року №878 місто Богодухів внесено до Списку історичних населених місць України.
На території нашого району під охороною держави перебуває 308 пам’яток культури, із них 57 історії, 3 монументального мистецтва 248 археології. Найбільш поширеними пам’ятками археології в нашому районі є кургани, поселення черняхівської та трипільської культур. На території сіл Хрущова Микитівка та Полкова Микитівка знаходяться два городища національного значення раннього залізного віку, скіфської культури.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання