Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

«Стратегія реформ Президента України – 2020» – реальний інструмент трансформації суспільства

Зміни, запропоновані Президентом Петром Олексійовичем Порошенком, охоплюють головні площини нашого життя: політичні, соціальні та економічні.
Всі ми добре розуміємо, що реформи будуть проходити ефективніше та дієвіше за умови налагодження постійного зв’язку з експертами та громадянським суспільством, докладанні максимальних зусиль всіх гілок влади, суспільства та бізнесу.

Детальніше...

 

Деякі питання щодо створення «безбар’єрної» архітектури

У ст. 2 Закону України «Про архітектурну діяльність» зазначено, що держава забезпечує умови для створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших мало-мобільних груп населення.
Будь-яка особа, що очолює яке-небудь підприємство, повинна зробити його доступним для людей з обмеженими фізичними можливостями. Це стосується державних установ, фірм та приватних осіб.

Детальніше...

 

Україна на шляху Європейської інтеграції

Курс на європейську інтеграцію є природним наслідком здобуття Україною незалежності. Його витоки — в історії нашого народу й усвідомленні права жити в демократичній, економічно розвинутій, соціально орієнтованій країні. Європейська інтеграція України відповідає життєвим інтересам українського народу, оскільки зміцнює безпеку держави та позитивно впливає на відносини України з іншими державами, підвищує рівень гарантій політичної незалежності України, сприяє зміцненню міжнародного авторитету України, створює передумови для повноцінної участі України в міжнародному розподілі праці та доступу до зовнішніх ринків, сприяє забезпеченню гарантій верховенства права, дотриманню прав людини, розвитку громадянського суспільства і демократії, побудові соціально орієнтованої ринкової економіки.

Детальніше...

 

Про підсумки виконання бюджету району за 2014 рік

Незважаючи на економічні і політичні фактори 2014 року, з метою стабільного функціонування бюджетної сфери, запобігання розбалансуванню місцевих бюджетів, створення умов своєчасної виплати заробітної плати, в районі проведена робота з мобілізації надходжень та безумовного виконання річних показників доходної частини бюджетів, затверджених органами місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

«Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування протягом 2014 року»

Протягом року районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування району проводилась робота, спрямована на забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень і доручень голови обласної та районної державних адміністрацій щодо удосконалення роботи зі зверненнями громадян.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання