Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Правоохоронець - особлива професія

Працівник міліції – це особлива професія. Вона містить не лише розуміння обов’язку та відповідальності , але й готовність і в свята , і в будні прийти на допомогу людям . На жаль, більша частина складної роботи міліції залишається непомітною для широких верств населення. І лише коли трапляється лихо, то першими на допомогу кличуть саме співробітників міліції.

Детальніше...

 

Доходи населення у 2014 році

Середньооблікова чисельність штатних працівників підприємств, установ та організацій Богодухівського району у січні–вересні 2014р. становила 5795 осіб, або 0,9% від загального показника по області.
Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника у вищевказаному періоді дорівнювала 2297 грн. і перевищувала законодавчо встановлені державні соціальні стандарти: рівень мінімальної заробітної плати та прожитковий мінімум для працездатної особи (1218 грн.) – у 1,9 рази, проте була на 25,5% менше середньо-обласного показника.

Детальніше...

 

Інваліди – це люди з великою силою духа та волі

У 1992 р. Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Завдання Всесвітньої програми дій стосовно інвалідів полягає у проведенні ефективних заходів з метою запобігти інвалідності, відновити працездатність і реалізувати мету „рівності” й „повної участі” інвалідів у соціальному житті і розвитку. Ці концепції повинні прийматися однаковим способом і мати рівну першочерговість у всіх країнах, незалежно від їх рівня розвитку. Понад 500 мільйонів людей у світі є інвалідами в результаті розумових, фізичних чи сенсорних розладів.

Детальніше...

 

На варті державного фінансового контролю

Сьогодні Держфінінспекція України – це розгалужена фахова структура.
Вона здійснює багатогранну діяльність, завдання, повноваження і статус якої були визначені указами Президента України «Про заходи щодо підвищення ефективності контрольно-ревізійної роботи та «Про затвердження Положення про Державну фінансову інспекцію».
Серед основних напрямів діяльності – здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових та матеріальних ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяттям зобов’язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності на підприємствах, в установах та організаціях, які використовують у власній діяльності кошти з бюджетів усіх рівнів; дотриманням законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо державного і місцевих бюджетів; проведення державного фінансового аудиту, перевірки державних закупівель та інспектування тощо.

Детальніше...

 

Проходження служби у військовому резерві. Основні поняття та порядок її проходження

Резервісти Збройних Сил України — це громадяни України, які у добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формуваннях на підставі контракту.
Резервісти проходять службу шляхом залучення на навчальні збори у військових частинах під час практичних заходів бойової підготовки.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайтуАрхів новин

Січень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання