Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виступи в ЗМІ

Нове в законодавстві щодо запобігання корупції

Одним із важливих аспектів сучасної державної правової політики в Україні є реформування системи запобігання і протидії корупції.
14 жовтня 2014 року Верховною Радою України були прийняті три закони антикорупційного спрямування, які передбачають реформування системи протидії корупції відповідно до міжнародних стандартів, відкриття доступу до інформації Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Детальніше...

 

В енергетиків-свято. Незважаючи ні на що

22 грудня відзначають своє професійне свято енергетики. Слово – начальнику Богодухівського РЕМ С.М.Говорусі:
Напередодні професійного свята завжди підбивають підсумки роботи колективу та планують завдання на наступний рік, - розпочав свою розповідь Сергій Михайлович. - У 2014 році колектив Богодухівського РЕМ працював в умовах обмеженого постачання матеріалів та обладнання, паливно-мастильних матеріалів. Але, незважаючи на це, із запланованими завданнями ми впоралися у повному обсязі. Незалежно від пори року, погодних умов та інших перешкод, працівники РЕМ не припиняли поліпшувати надійність електропостачання споживачів шляхом проведення капітальних ремонтів та технічного обслуговування електричних мереж, трансформаторних підстанцій, проводили розчищення трас повітряних ліній від гілля дерев, чагарників, порості. Це дало змогу зменшити кількість аварійних відключень та пошкоджень обладнання у порівнянні з попередніми роками.

Детальніше...

 

Правоохоронець - особлива професія

Працівник міліції – це особлива професія. Вона містить не лише розуміння обов’язку та відповідальності , але й готовність і в свята , і в будні прийти на допомогу людям . На жаль, більша частина складної роботи міліції залишається непомітною для широких верств населення. І лише коли трапляється лихо, то першими на допомогу кличуть саме співробітників міліції.

Детальніше...

 

Доходи населення у 2014 році

Середньооблікова чисельність штатних працівників підприємств, установ та організацій Богодухівського району у січні–вересні 2014р. становила 5795 осіб, або 0,9% від загального показника по області.
Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника у вищевказаному періоді дорівнювала 2297 грн. і перевищувала законодавчо встановлені державні соціальні стандарти: рівень мінімальної заробітної плати та прожитковий мінімум для працездатної особи (1218 грн.) – у 1,9 рази, проте була на 25,5% менше середньо-обласного показника.

Детальніше...

 

Інваліди – це люди з великою силою духа та волі

У 1992 р. Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Завдання Всесвітньої програми дій стосовно інвалідів полягає у проведенні ефективних заходів з метою запобігти інвалідності, відновити працездатність і реалізувати мету „рівності” й „повної участі” інвалідів у соціальному житті і розвитку. Ці концепції повинні прийматися однаковим способом і мати рівну першочерговість у всіх країнах, незалежно від їх рівня розвитку. Понад 500 мільйонів людей у світі є інвалідами в результаті розумових, фізичних чи сенсорних розладів.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання