Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Новини

Про стан реалізації на території району Закону України «Про Державний реєстр виборців» у 2019 році

За підсумками роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації (далі - відділ) проаналізовано стан виконання на території району Закону України «Про Державний реєстр виборців». Слід зазначити, що робота відділу була направлена на проведення щомісячного поновлення персональних даних виборців, візуальних перевірок повноти та коректності даних, а також на проведення заходів для досягнення максимальної достовірності, повноти, цілісності бази даних Державного реєстру виборців району.

Детальніше...

 

Перевір свої дані в Державному реєстрі виборців

З метою досягнення максимальної достовірності, повноти, цілісності бази даних Державного реєстру виборців району запрошуємо усіх мешканців Богодухівського району проявити активність та звірити свої персональні дані, занесені до Державного реєстру виборців шляхом звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Богодухів, пл.Свято-Духівська, 2, кабінети 18 та 19 (приміщення районної державної адміністрації, 2-й поверх), контактні телефони: 3-46-75, 3-08-63.

Детальніше...

 

Про виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців» на території району

доповіла на засіданні колегії районної державної адміністрації під головуванням першого заступника районної державної адміністрації Валентини Зирянової начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Антоніна Костенко. Вона відзначила, що робота відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації у виборчий період спрямована на виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців», постанов Центральної виборчої комісії, інших нормативних документів.

Детальніше...

 

Дільничні виборчі комісії отримали списки виборців на позачергові вибори народних депутатів України

Відповідно до ч. 6 ст. 41, ч. 3 ст. 43, ч. 9, ст. 44 Закону України “Про вибори народних депутатів України” 21 липня 2019 року представникам дільничних виборчих комісій були передані списки виборців для проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Детальніше...

 

Дільничні виборчі комісії отримали іменні запрошення та попередні списки виборців на позачергові вибори народних депутатів України

Відповідно до ч. 4 ст. 107 Закону України “ Про вибори народних депутатів України” у Богодухівській районній державній адміністрації відділом ведення Державного реєстру виборців 09 липня 2019 року здійснювалась передача представникам дільничних виборчих комісій іменних запрошень та попередніх списків виборців на позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Детальніше...

 

До уваги виборців! Позачергові вибори народних депутатів України

Виборцям, які у день виборів перебуватимуть не за своєю виборчою адресою, надається можливість тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси (ТЗМГ). Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України). Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Детальніше...

 

До уваги виборців! Позачергові вибори народних депутатів України

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Богодухівської районної державної адміністрації повідомляє, що робота відділу щодо уточнення персональних даних Державного реєстру виборців проводиться на постійній основі.

Детальніше...

 

Дільничні виборчі комісії отримали списки виборців на чергові вибори Президента України повторне голосування

Відповідно до ч. 3 ст. 36, ст 36 Закону України “Про вибори Президента України” 18 квітня 2019 року представникам дільничних виборчих комісій були передані списки виборців для проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року повторне голосування 21 квітня 2019 року.

Детальніше...

 

Дільничні виборчі комісії отримали іменні запрошення на чергові вибори Президента України

Відповідно до ч. 5 ст. 36 Закону України “Про вибори Президента України” у Богодухівській районній державній адміністрації відділом ведення Державного реєстру виборців 16 квітня 2019 року здійснювалась передача представникам дільничних виборчих комісій іменних запрошень на чергові вибори Президента України 31 березня 2019 року повторне голосування 21 квітня 2019.
    Передача іменних запрошень здійснювалась за актами передачі вищезазначених документів.

Детальніше...

 

До уваги виборців!

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Детальніше...

 

До уваги виборців!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Богодухівської районної державної адміністрації повідомляє, що робота відділу щодо уточнення персональних даних Державного реєстру виборців проводиться на постійній основі.

Детальніше...

 

Дільничні виборчі комісії отримали уточнені списки виборців на чергові вибори Президента України

Відповідно до ч. 6 ст. 34, ч. 3 ст. 36, ч. 8 ст. 36/1 Закону України “Про вибори Президента України” 26-27 березня 2019 року представникам дільничних виборчих комісій були передані уточнені списки виборців.
    Передача уточнених списків здійснювалась за актами передачі вищезазначених документів.
    Разом зі списками представники дільничних виборчих комісій отримали витяг із списку виборців для голосування за місцем перебування виборців та зразки повідомлень про зміни, внесені до уточненого списку виборців.

Детальніше...

 

Дільничні виборчі комісії отримали іменні запрошення та попередні списки виборців на чергові вибори Президента України

Відповідно до ч. 6 ст. 31, ч.3 ст 36, ч. 3 ст.36/1 Закону України “ Про вибори Президента України” у Богодухівській районній державній адміністрації відділом ведення Державного реєстру виборців 21 березня 2019 року здійснювалась передача представникам дільничних виборчих комісій іменних запрошень та попередніх списків виборців на чергові вибори Президента України 31 березня 2019 року.
    Передача іменних запрошень та попередніх списків здійснювалась за актами передачі вищезазначених документів.

Детальніше...

 

Дорожня карта виборця

Міністерство юстиції України спільно із Координаційним центром з надання правової допомоги та Центральною виборчою комісією в рамках правопросвітницької кампанії #ЯМаюПравоГолосу розповідає, як реалізувати та захистити одне з ключових прав – право обирати.
    До вашої уваги – дорожня карта виборця, в якій визначено ключові етапи процесу голосування:
    ✔ ПЕРЕВІР себе у списку виборців;
    ✔ ПІДГОТУЙСЯ, якщо голосуєш не за місцем реєстрації;
    ✔ ПРОГОЛОСУЙ у день виборів;
   ✔ ПРОКОНТРОЛЮЙ чи проходять вибори без порушень. Якщо бачиш порушення – звертайся до відповідних органів.
   

 

Тимчасова зміна місця голосування. Хто має право?

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси.

Детальніше...

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

    Постановою Зарябинської сільської виборчої комісії Богодухівського району Харківської області від 04 лютого 2019 року №1 «Про призначення проміжних виборів депутатів Зарябинської сільської ради Богодухівського району Харківської області по одномандатних виборчих округах №1, №3, №8 та №11" призначити вибори депутатів Зарябинської сільської ради на 31 березня 2019 року.
 

Реалізація на території району Закону України «Про Державний реєстр виборців» у 2018 році

   

За підсумками роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації (далі - відділ) проаналізовано стан виконання на території району Закону України «Про Державний реєстр виборців»,Закону України «Про місцеві вибори».Слід зазначити, що робота відділу була направлена на проведення щомісячного поновлення персональних даних виборців, візуальних перевірок повноти та коректності даних, а також на проведення заходів для досягнення максимальної достовірності, повноти, цілісності бази даних Державного реєстру виборців району.

Для перевірки повноти та коректності персональних даних, внесених до Реєстру та аналізу співставлення розбіжностей у персональних даних виборців згідно з даними у вхідних відомостях відділом ведення Державного реєстру виборців постійно здійснювалася перевірка персональних даних виборців шляхом надсилання запитів до суб’єктів надання відомостей. З початку 2018 року до суб’єктів надання відомостей було направлено180запитів щодо 982виборця ( РС ГУДМС — 22 запити на 456виборців,  КНП ЦПМСД — 1 запит на 1 виборця, суд — 1 запит на 4 виборця, органи реєстрації — 156 запитів на 521 виброця). Постійно проводиться робота з виявлення кратних включень, перевірки та виправлення некоректних записів реєстру. Фактична кількість опрацьованих записів за 2018 рік склала 4964 змін. За звітний період знищено  706 записів.

Протягомберезня 2018 року:

- передано голові Сазоно-Баланівської сільської виборчої комісії відомості про кількість виборців, включених до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці №630156;

- виготовлено та передано представникам ДВК іменні запрошення, попередні та уточнені списки виборців для проведення проміжних виборів депутата 11 округу Сазоно-Баланівської сільської ради  25 березня 2018 року;

- отримано від ДВК відомості про внесення змін та уточнень до уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці №630156. Від звичайної виборчої дільниці надійшла 1 відомість; зміни відсутні;

- отримано від ТВК та передано до ЦВК (за допомогою програмного засобу «Автоматизований контроль повідомлень ТВК») повідомлення про результати виборів депутата Сазоно-Баланівської сільської ради.

25 квітня 2018 року на засіданні колегії Богодухівської районної державної адміністрації начальником відділу висвітлилося питання виконання відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації статті 22 «Порядок періодичного поновлення персональних даних Реєстру» Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Відповідно до поданих відомостей про найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків, які надійшли від місцевих рад району за 2018 року, до Реєстру внесено 97 змін в нумерації будинків. У грудні 2018 року підготовлено та направлено 1 подання  до Центральної виборчої комісії щодо внесених змін до звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі, а саме 4 зміни адрес приміщень для голосування та засідань дільних виборчих комісій            №№ 630136, 630142, 630147, 630150.

Протягом звітного періоду до відділу ведення Державного реєстру виборців звернулося 64 виборця. За результатами звернень до бази даних Реєстру  внесено та опрацьовано 15 заяв (включення — 1 шт., зміна виборчої адреси — 5 шт., зміна ідентифікаційних персональних даних — 9 шт.). Також  надано відповідь на 29 звернень (23 шт. — запити про вміст персональних даних, внесених до Реєстру, 6 шт. — електронний кабінет виборця).

За звітний період підготовлено та висвітлено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації 12 інформаційних та 12 статистичних повідомлень щодо діяльності відділу.

Отже, зазначені вище факти свідчать про те, що відділом  постійно здійснюється робота щодо актуалізації повноти та цілісності бази даних Реєстру відповідно до вимог чинного законодавства України.

        Хочу нагадати нашим землякам, що кожен виборець може звернутися особисто, або через уповноважену ним особу до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: м.Богодухів, пл.Свято-Духівська, 2, каб.18 (приміщення районної державної адміністрації, 2-й поверх), контактні телефони: 3-46-75, 3-08-63.

  При зверненні до відділу Державного реєстру виборців необхідно мати при собі документ, що підтверджує особу та громадянство виборця - паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.»

 

 

Начальник відділу ведення Державного

 реєстру віборців апарату районної державної адміністрації

А. КОСТЕНКО


 

Перевірте свої дані в Державному реєстрі виборців

Запрошуємо усіх мешканців Богодухівського району проявити активність та звірити свої персональні дані, занесені до Державного реєстру виборців.

Детальніше...

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

    Постановою Івано-Шийчинської сільської виборчої комісії Богодухівського району Харківської області від 05 жовтня 2018 року №8 «Про визнання повторних виборів депутатів Івано-Шийчинської сільської ради Богодухівського району Харківської області по одномандатних виборчих округах №8 та №11 такими, що не відбулися» визнано повторні вибори депутатів Івано-Шийчинської сільської ради 21 жовтня 2018 року такими, що не відбулися.
 

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

    Постановою Івано-Шийчинської сільської виборчої комісії Богодухівського району Харківської області від 22 серпня 2018 року №7 «Про визнання повторних виборів депутатів Івано-Шийчинської сільської ради по одномандатних виборчих округах №8 та №11 такими, що не відбулися, та призначення повторних виборів депутатів Івано-Шийчинської сільської ради Богодухівського району Харківської області» визнано проміжні вибори депутатів Івано-Шийчинської сільської ради на 09 вересня 2018 року такими, що не відбулися та та призначено повторні вибори депутатів Івано-Шийчинської сільської ради Богодухівського району на 21 жовтня 2018 року
 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання