Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Уряд зробив черговий крок у напрямку запровадження європейських стандартів захисту прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів

       Зокрема, постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 №990 затверджено Порядок здійснення контролю у сфері державної реєстрації. Міністерство юстиції здійснюватиме контроль за діяльністю суб’єктів державної реєстрації та державних реєстраторів не тільки при розгляді скарг на рішення, дії або бездіяльність у сфері державної реєстрації, а й шляхом постійного моніторингу реєстраційних дій в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

  Детальніше...

   

  Постановою від 07.12.2016 №921 Кабінет Міністрів України затвердив новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних

       Постанова набула чинності 19 грудня 2016 року.
       Відповідно до пункту 58 Порядку реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних може здійснюватися тільки при наявності в їхніх військово-облікових документах відомостей з районного (міського) військового комісаріату про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за новим місцем проживання.

  Детальніше...

   

  Проведення виїзного прийому громадян в Богодухівському медичному коледжі

       26 січня відбувся виїзний прийом начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М. у Богодухівському медичному коледжі, під час якого до неї звернулися викладачі щодо роз`яснення переваг добровільного об`єднання територіальних громад та закладу надання допомоги у наданні консультативно-правової допомоги стосовно документів на оформлення договору дарування на ім`я малолітньої дитини. Зоя Михайлівна надала всі необхідні роз`яснення.
   

  Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

       25 січня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови районної державної адміністрації В.А. Шарова.
       Розглянуто питання про участь батька у вихованні його малолітньої дитини, виконання матір`ю обов`язків по догляду за дітьми, доцільності позбавлення батьківських прав батька по відношенню до його неповнолітнього сина, надання дозволу на дарування частки у праві власності житлового будинку на ім’я малолітньої дитини.
   

  Вшануймо ветеранів разом

       25 лютого виповнюється 30 років з дня утворення Богодухівської районної організації ветеранів України.
       З цієї нагоди перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова провела засідання Організаційного комітету.

  Детальніше...

   

  З нагоди відзначення третьої річниці Революції гідності та Дня Героїв Небесної Сотні в районі відбудуться планові заходи

       Зауважила під час засідання Організаційного комітету перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова.
       У навчальних закладах району обов’язково відбудуться тематичні заходи, спрямовані на висвітлення патріотизму і героїзму громадян, які в лютому 2014 року постали на захист прав і свобод людини.

  Детальніше...

   

  Не стань жертвою насильства

       23 січня районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено тематичний захід інформаційного, освітнього та виховного характеру у спеціальному навчально-виховному закладі (СНВК) на тему «Не стань жертвою насильства», мета якого поглибити та закріпити знання дітей про насильство та його види, розглянути шляхи виходу з конфліктної ситуації; формувати навички правомірної поведінки; виховувати толерантність у ставленні до людей.

  Детальніше...

   

  15 лютого вшанувати учасників бойових дій прийдуть ті, хто з пошаною ставиться до воїнів-інтернаціоналістів і до сьогоднішніх героїв, які захищають свою землю

       Акцентувала під час засідання Організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова.

  Детальніше...

   

  Пошук по сайту  Архів новин

  Травень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  293012345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання