Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Екстремізм як негативне явище для держави

На сьогоднішній день політичну ситуацію та стан розвитку суспільства в Україні не можна вважати стабільними. Економічна та політична кризи спричиняють зростання рівня злочинності та правопорушень. Одним з таких правопорушень є екстремістські прояви.
Екстремізм як прихильність крайнім поглядам і, особливо, методам, діям, заходам в політиці нині є досить поширеним. Серед таких методів можна відзначити провокацію заворушень, громадянську непокору, терористичну діяльність, методи партизанської війни тощо.
Зважаючи на події, які відбуваються з 2013 року в Україні, видно, що в нашій державі прояви екстремізму мають місце. А саме, територіальні зміни (тимчасова окупація АР Крим), проведення антитерористичної операції (яка за змістом є відверненням актів агресії з боку Росії) як результат – налаштування однієї частини населення проти іншої тощо.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян

26 квітня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів виїзний прийом до ПАТ «Ульяновське», яке спеціалізується на вирощуванні зернових та зерно-бобових культур, має оновлений і сучасний машинно-транспортний парк. На сьогоднішній день ПАТ «Ульяновське» в повному обсязі проводить весняно-польові роботи. Заробітна плата працівників у 2015 році складала 2800 грн., а у 2016 році прогнозується 3500 грн.

Детальніше...

 

Відбувся урочистий захід з нагоди 30-х роковин аварії на Чорнобильській ЧАЕС

26 квітня 1986 квітня сталася одна з найбільших катастроф в історії людства. На Чорнобильській атомній електростанції вибухнув четвертий енергоблок.
В пам’ять про цю жахливу трагедію 26 квітня в Олександрівській сільській раді відбувся мітинг-реквієм, в рамках якого пройшла церемонія відкриття пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Урочистості відбулися за участю голови районної державної адміністрації В.А.Шарова, голови районної ради С.Ф.Панова, які вручили Подяки та почесні знаки народної пошани ордени «Чорнобильський хрест» ветеранам-чорнобильцям. Отець Сергій прочитав молитву та освятив пам’ятний знак.

Детальніше...

 

Підбито підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в районній державній адміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в якому взяли участь 11 державних службовців районної державної адміністрації: 3 керівники: Бугайова Ю.О., Масалітіна Т.М., Повойко І.О. та 8 спеціалістів: Вакуленко Г.О. Гапонцева О.А., Голубничий О.П., Крушина Ю.В., Кусайло О.М., Ляхова Н.В., Мірошниченко І.С., Шуба З.В.

Детальніше...

 

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й уособлення безмежної мужності багатьох наших земляків, які стали символом жертовності в ім’я Батьківщини

25 квітня в рамках Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи біля пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля» відбулися урочисті заходи та загальноєвропейська акція «Запали свічку».
У заходах взяли участь керівництво міста та району, колективи організацій, підприємств та установ, представники громадських організацій, політичних партій, учнівська молодь.

Детальніше...

 

Дорогі земляки!

26 квітня виповнюється 30 років з того дня, який назавжди змінив історію України та всього світу. 30 років тому в нашій країні сталася найбільша техногенна аварія в історії - вибух на Чорнобильській АЕС. Його наслідки могли б бути ще більш катастрофічними, якби не десятки тисяч мужніх людей, які ціною власного здоров'я та власного життя змогли зупинити пожежу на ЧАЕС і тим самим врятувати людство від радіаційної загрози. Це подвиг, який ніколи не буде забутий.
2016 рік оголошено Президентом України Петром Порошенко Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. У Харківській області в рамках загальнонаціональних заходів посилено роботу з громадськими організаціями чорнобильців. Разом ми визначили, як будемо вшановувати загиблих і яку допомогу необхідно надати нашим ліквідаторам чорнобильської аварії. Переконаний, що ми повинні приділяти особливу увагу чорнобильцям не тільки у зв'язку з річницею. Це повинна бути постійна робота - якісна і націлена на результат. Серед важливих заходів, які будуть реалізовані на Харківщині вже цього року - капітальний ремонт обласного диспансеру радіаційного захисту. Кошти на ці цілі вже закладені в обласному бюджеті.
І цього року, й усі наступні роки одним із головних завдань для нас лишаються допомога постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, своєчасне надання їм соціальних і медичних послуг. Усе, що можна зробити в цьому напрямку на рівні керівництва Харківської облдержадміністрації, буде зроблено.
Прошу всіх земляків 26 квітня запалити свічки в пам'ять про тих, хто пожертвував своїм життям і здоров'ям заради нас і наших дітей. Світла пам'ять загиблим ліквідаторам, ми ніколи не забудемо їх подвиг!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін

 

Вдячні земляки вшанували тих, хто відійшов у вічність

Цьогоріч минає 30 років з того часу, коли сталася Чорнобильська трагедія. Серед сотень тисяч українців, які боролися з її наслідками, були й наші земляки, жителі села Петропавлівка. На жаль, багатьох із тих, хто пройшов «чорнобильське пекло», вже немає серед живих, дехто з них відійшов у вічність уже згодом, а решта захисників через передозування радіацією отримали інвалідність.
У пам’ять про цю жахливу трагедію 25 квітня на території сільської ради відбулась церемонія відкриття пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради С.Ф.Панов, депутат обласної ради О.В.Львова, протоієрей отець Максим, депутати районної ради, керівники громадських організацій, учасники ліквідації, учні, громадськість.

Детальніше...

 

Відкрили пам’ятний знак учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

25 квітня громада селища Горького Сазоно-Баланівської сільської ради зібралася на площі аби урочисто відкрити пам’ятний знак на честь тих, хто загинув при ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Сазоно-Баланівський сільський голова Євгенія Лігорівна Малайдакова разом з ветеранами-чорнобильцями відкрила урочистий захід та розрізала червону стрічку. У відкритті взяли участь народний депутат О.М.Біловол, голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради С.Ф.Панов, чорнобильці-ліквідатори, ветерани, учні, жителі.

Детальніше...

 

Пошук по сайту


Архів новин

Липень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання