Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

08 жовтня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2015 року №6 надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Сазоно-Баланівської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Детальніше...

 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Сазоно-Баланівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року №11 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» (зі змінами) та від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» робочою групою районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової 08 жовтня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Сазоно-Баланівської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

 

Шановні юристи Богодухівщини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом!
Вам належить провідна роль у процесі державотворення. Чітко дотримуючись букви закону, ви формуєте правову культуру у нашому суспільстві, сприяєте зміцненню соціальної стабільності, економічному добробуту нашої територіальної громади.
Почесна й нелегка місія з відстоювання справедливості вимагає від юристів високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі й наполегливості.
Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у вашій нелегкій справі служіння закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової української держави!

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Виїзний прийом в Петропавлівці

07 жовтня начальником управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Лобунським С.М. проведено виїзний прийом громадян в Петропавлівській сільській раді.
У ході прийому мешканці територіальної громади звернутися за допомогою у вирішенні питань сільськогосподарського виробництва, зокрема, проведення розрахунків за оренду землі орендарями та дотацій на відшкодування за придбанні населенням доїльні апарати. Всі громадяни отримали аргументовані роз’яснення.
З відвідувачами проведено також роз’яснювальну роботу щодо добровільного об'єднання територіальних громад в рамках реалізації на території району Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Перспективного плану формування територій громад Харківської області, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 року № 991-р.

 

Богодухівська служба зайнятості разом з норвезькою радою у справах біженців провела захід для переселенців

З метою проведення інформаційної роботи для внутрішньо переміщених осіб щодо актуальних для цієї категорії громадян правових аспектів та в рамках проведення Декади зайнятості для внутрішньо переміщених осіб 06 жовтня фахівці Богодухівського районного центру зайнятості спільно із представниками Норвезької ради у справах біженців (NRC) провели профінформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб.
На заході, який проходив в актовій залі районної державної адміністрації, були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації В. Зирянова, директор районного центру зайнятості Н. Лещенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н. Жижирій, ведучі юристи Норвезької ради у справах біженців Н.Кулешов та В. Борисенко.

Детальніше...

 

Про стан забезпечення перевезень пасажирів транспортом загального користування на території району

заслухали під час наради у голови районної державної адміністрації 07 жовтня.
Як зауважила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації І.П.Телешенко, існуюча на даний час в Богодухівському районі мережа автобусних маршрутів міського, приміського та міжміського пасажирського транспорту охоплює майже всі житлові райони міста, забезпечує сполучення сільських населених пунктів з районним центром. Місто Богодухів, селища Шарівка та Гути мають пряме сполучення з обласним центром.
Населення, що мешкає на території району, також забезпечене автобусним сполученням завдяки міжобласним маршрутам Сумського напрямку.
За січень - серпень 2015 року показники обсягів пасажироперевезень зросли на 5,1% до відповідного періоду 2014 року.
З метою соціального захисту інвалідів, пенсіонерів, інших громадян пільгових категорій в районі здійснюються пасажирські перевезення в пільговому режимі.

 

Про хід виконання заходів щодо усунення недоліків, виявлених робочою групою районної державної адміністрації в ході перевірки здійснення делегованих повноважень

звітував на нараді у голови районної державної адміністрації Павлівський сільський голова П.А.Тарасенко.
На засіданні виконавчого комітету Павлівської сільської ради 07 вересня поточного року затверджено план заходів щодо усунення недоліків, виявлених робочою групою.
Станом на 07 вересня із 41 завдань 32 виконано, 6 питань залишаються на постійному контролі, 3 завдання потребують наявності коштів у місцевому бюджеті, а саме:

Детальніше...

 

Одним з основних принципів державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності є захист прав, законних інтересів суспільства, територіальних громад, життя громадян та охорона навколишнього природного середовища

акцентувала під час наради у голови районної державної адміністрації начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Т.М.Масалітіна. На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 грудня 2014 року № 440 «Про створення робочої групи з питань аналізу щодо наявності у суб’єктів господарювання дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів» (зі змінами) робочою групою виявлено 23 суб’єкти господарювання, які здійснюють активну господарську діяльність на території району без дозвільної документації у сфері екології та природних ресурсів, в тому числі 2 отримали вищезазначені дозволи.
Слід зазначити, що на території району зареєстровано 25 декларацій про утворення відходів у 2015 році, які надані суб’єктам господарювання; 35 підприємств, які отримали дозволи на спеціальне водокористування та 86 підприємств, які отримали дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

 

Пошук по сайту


Архів новин

Січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання