Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Відомості про виконання бюджету Богодухівського району станом на 01.08.2016 року

Станом на 1 серпня 2016 року зведений бюджет Богодухівського району при затверджених планових показниках 140023,4 тис.грн. та фактичних надходженнях 152359,6 тис.грн. виконаний на 108,8%.
Субвенцій на відшкодування пільг, субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми з державного бюджету при планових показниках 55701,7 тис.грн., фактично до районного бюджету надійшло 55531,5 тис.грн., або 99,7%; субвенція на утримання дітей-сиріт фактично надійшло 711,4 тис.грн.; базової дотації надійшло 3240,3 тис.грн. в повному обсязі; освітня субвенція склала 24309,2 тис.грн., медична субвенція – 13924,0 тис.грн. або 100%, субвенція з державного бюджету на проведення виборів – 52,5 тис.грн. або 100%.

Детальніше...

 

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Від усього серця вітаю вас з професійним святом.
Щиро вдячний вам сумлінне виконання професійних обов’язків: забезпечення профілактики, діагностики та лікування сільськогосподарських тварин, гарантій якості та безпеки агропромислової продукції. Нехай благословенними будуть ваші дороги, завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло!
Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею!

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Шановні працівники та ветерани будівельної галузі району!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника!
Ваше життєве покликання особливе – творити та будувати, а відтак дарувати людям радість, комфорт і тепло. Жителі району по праву пишаються спорудами будівельників минулого, не без підстав вважаючи їх візитними картками краю.
Переконаний, що попереду у вас, шановні будівельники, велика та серйозна робота. Адже в районі за вашою участю належить розв’язати чимало соціальних проблем. І серед них – модернізація приміщень промислової, сільськогосподарської, житлово-комунальної та соціальної сфери. Усім потрібні ваші знання, вміння, натхнення, талант і професіоналізм.
Вірю, що будівельники Богодухівщини своєю щоденною працею примножать славу своїх попередників та досягнуть нових вагомих результатів у своїй діяльності.
Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, матеріальних статків, миру й добра на благо процвітання нашої прекрасної України та рідної Богодухівської землі.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Впровадження нової системи електронного декларування

За наслідками семінару-навчання, який відбувся 04 серпня 2016 року у Харківській обласній державний адміністрації, керівником апарату Богодухівської районної державної адміністрації Івановою Л.М. 11 серпня 2016 року проведено нараду зі службовцями апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, які займають відповідальне становище (відносяться до посад державної служби категорії «Б») з питання щодо особливостей подання службовими особами електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.
На нараді йшлося про впровадження з 15 серпня 2016 року нової системи електронного декларування.
Завідувач сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Дейкіна С.В. зупинилася на прийнятому Верховною Радою України 15 березня 2016 року Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році».

Детальніше...

 

Триває огляд готовності навчальних району до роботи в 2016-2017 навчальному році

Відповідно до затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації графіка комісією з перевірки готовності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району до роботи в 2016-2017 навчальному році під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Зирянової В.В. продовжується об'їзд навчальних закладів району.

Детальніше...

 

Реалізація проекта ЮНІСЕФ в Богодухівському районі

В рамках реалізації на Харківщині проекта ЮНІСЕФ «Спияння соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України» Богодухівський ліцей №3 отримав 10 серпня 2016 року нове спортивне обладнання, а саме: мати гімнастичні – 10 штук, м'ячі баскетбольні – 15 штук, м'ячі волейбольні – 15 штук, м'ячі футбольні – 15 штук, сітки футбольні – 1 комплект, канат для лазіння – 1 штука.
Дія проекту триває, планується ще дообладнати навчальний заклад іншим спортивним інвентарем.

 

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

11 серпня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2015 року №6 (із змінами) надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Петропавлівської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Петропавлівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року №11 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» (із змінами), від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» та від 21 грудня 2015 року №445 “Про затвердження Плану контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2016 рік” робочою групою для проведення перевірок здійснення виконавчими органами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади 11 серпня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Петропавлівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання