Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Селекторна нарада з питання ремонту доріг

21 квітня 2016 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Шахненка Є.Д. проведено селекторну нараду з питання: «Про якість виконання робіт та визначення об’єктів фінансування на дорогах загального користування», на якій були розглянуті питання стану дорожнього господарства у районі та про обсяги запланованих ремонтів вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах та автомобільних дорогах загального користування у 2016 році.

Детальніше...

 

Вивчено стиль, форми і методи роботи сектора культури районної державної адміністрації

21 квітня апаратом районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 грудня 2015 року №446 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги» (із змінами) надано практичну та методичну допомогу сектору культури районної державної адміністрації з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, роботи із зверненнями громадян, виконавської дисципліни, дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті наказів, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.

Детальніше...

 

Про відзначення 30-ої річниці Чорнобильської катастрофи

йшлося 21 квітня на засіданні Робочої групи з підготовки та проведення в районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.
Засідання провів голова районної державної адміністрації В.А.Шаров. Участь взяли представники районних громадських організацій «Союз Чорнобиль Богодухівщини» та «Ветерани війни – інваліди Чорнобиля», міської та районної ради, структурні підрозділи районної державної адміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
Учасники засідання обговорили остаточний сценарій проведення урочистих заходів 25 та 26 квітня, питання нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС подяками та ювілейними медалями.

 

Виїзний прийом у комунальному закладі «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс»

21 квітня відбувся виїзний прийом начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М. у комунальному закладі «Богодухівський навчально-виховний комплекс».
Співробітниця закладу звернулася за допомогою у вирішенні питання створення прийомної сім`ї. Від Зої Михайлівни вона дізналася про сімейні форми виховання, одержала відповідні роз`яснення та інформацію про перелік документів. Крім того, проведено роз`яснювальну роботу серед колективу закладу щодо добровільного об`єднання територіальних громад.

 

Розпочата виплата грошової допомоги ветеранам війни до 05 травня

На виконання постанови від 02 березня 2016 року №141 «Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управлінням соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації проводиться виплата разової грошової допомоги інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та жертвам нацистських переслідувань. Станом на 20 квітня 2016 року 424 ветерани війни отримали цей вид допомоги на суму 645355,00 грн.
Ветерани війни, які не отримають разову грошову допомогу до 05 травня 2016 року, мають право звернутися за нею до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації за адресою м. Богодухів, вул. Чернієнка, 6, кабінет №14 та отримати її до 30 вересня поточного року.

 

Інформація для звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО

На виконання Указу Президента України від 18.03.2015 № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації продовжує направлення на відпочинок звільнених у запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, у санаторно-курортні заклади Харківської області.

Детальніше...

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2015 року №21-УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік»

Заслухали на VІ сесії районної ради VІІ скликання.
Начальник фінансового управління районної державної адміністрації О.Ф.Ковальов зупинився на питанні передачі районному бюджету субвенцій із бюджетів місцевих рад.
Відповідні зміни вносяться до міського бюджету, з якого районному передається субвенція на придбання сервера в сумі 30,0 тис.грн. (спецфонд) для забезпечення електронного документообігу.

Детальніше...

 

«Уривчасте звучання електросирен означає - «УВАГА ВСІМ!»

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.
20 квітня 2016 року о 14 годині 25 хвилині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.
Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

 

Пошук по сайту


Архів новин

Липень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання