Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Проведення виїзного прийому громадян в с.Петропавлівка

11 серпня відбувся виїзний прийом начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М. у Петропавлівській сільській раді, під час якого до неї звернулася мешканка села за допомогою у вирішенні питання створення прийомної сім`ї. Від Зої Михайлівни вона дізналася про сімейні форми виховання, одержала відповідні роз`яснення та інформацію про перелік документів.
Крім того, проведено роз`яснювальну роботу щодо добровільного об`єднання територіальних громад.

 

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

11 серпня на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян обговорено підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації.
Під час засідання голова комісії Шаров В.А. наголосив на необхідності безумовного виконання Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами) та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Детальніше...

 

Робоча нарада

10 серпня депутат районної ради, керівник апарату районної державної адміністрації Л.М. Іванова взяла участь у робочій нараді Степнянської сільської ради з питання ремонту доріг загального користування, організації проведення Дня села, ремонту системи водопостачання тощо.
Відбулось конструктивне спілкування із громадськістю, керівниками сільськогосподарських підприємств, ухвалені відповідні рішення.

 

Виїзний прийом громадян

10 серпня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів виїзний прийом громадян в Полково-Микитівській сільській раді.
Жителі територіальної громади звернулися за допомогою у вирішенні таких питань: ремонт дороги, надання автобусу для організації підвезення дітей до школи та сплати податків фермерськими господарствами. Двоє громадян звернулися за наданням матеріальної допомоги – питання винесено на чергову сесію сільської ради.
Всі звернення уважно вислухані та розглянуті, надані відповідні роз’яснення щодо вирішення окремих питань, а ті, які потребують додаткового розгляду – голова районної державної адміністрації взяв на особистий контроль.
Також проведено обговорення основних аспектів добровільного об’єднання територіальних громад.

 

Здійснення допорогових закупівель з 1 серпня 2016 року

Закон України від 25 грудня 2015 року № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) введено в дію:
з 1 квітня 2016 року - для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання;
з 1 серпня 2016 року - для всіх замовників
Відповідно до статті 2 Закону він застосовується:
до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень;
до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт – 5 мільйонів гривень.
Під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель, установлених цим Законом, та можуть використовувати електронну систему закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян в Петропавлівській сільській раді

09 серпня начальником відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації Т.М. Масалітіною здійснено виїзний прийом громадян в Петропавлівській сільській раді, під час якого мешканцям надані роз’яснення щодо порядку виділення нових земельних ділянок під забудову.
Також під час зустрічі з жителями села обговорено питання децентралізації влади, а саме децентралізації управління у сфері здійснення архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

 

На нараді у голови районної державної адміністрації заслухали та обговорили ряд важливих питань

10 серпня під керівництвом голови районної державної адміністрації В.А.Шарова відбулася щомісячна нарада за участю першого заступника голови районної державної адміністрації В.В.Зирянової, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
Розглянули питання щодо ходу виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», про стан роботи щодо впорядкування містобудівної документації та про стан реалізації державної політики щодо забезпечення конституційних прав і державних гарантій дітям дошкільного віку для здобуття ними освіти.

Детальніше...

 

Відбулось засідання Координаційної ради місцевого самоврядування

Сьогодні головою районної державної адміністрації В.А.Шаровим та головою районної ради С.Ф.Пановим за участю першого заступника голови районної державної адміністрації В.В.Зирянової було проведено чергове засідання Координаційної ради місцевого самоврядування, під час якого спільно з керівниками органів місцевого самоврядування було розглянуто питання щодо співпраці місцевих рад з суб’єктами господарювання при вирішенні економічних та соціально-культурних питань розвитку територіальних громад; роботи в системі публічних електронних закупівель ProZorro; розроблення проектів щодо ремонтів доріг та ефективне використання коштів, передбачених на їх проведення; перспектив розвитку «зеленого туризму» в районі; співпраці місцевих рад району із засобами масової інформації.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання