Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

15 квітня на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян обговорено шляхи вирішення звернення жительки м. Богодухова щодо перешкод у проживанні в будинку та користуванні земельною ділянкою.
Під час засідання заслухано всі пропозиції щодо можливостей розв’язання проблеми, з якою звернулася заявниця до районної державної адміністрації.
Підбивши підсумки, голова комісії Шаров В.А. зазначив, що юридичним відділом апарату районної державної адміністрації буде проведено більш ретельне вивчення фактів, порушених на засіданні, та надано письмову відповідь заявниці згідно з нормами чинного законодавства.

 

Методичний семінар з цивільного захисту

14 квітня 2016 року в Богодухівському ліцеї №3, який є базовим навчальним закладом відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, під керівництвом начальника відділу освіти Повойко І.О. проведено методичний семінар з цивільного захисту з директорами загальноосвітніх навчальних закладів та завідуючих дитячих навчальних закладів району. В роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Богодухівської районної державної адміністрації Пивоварова О.В. , головний інспектор Богодухівського районного відділу Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Харківські області Пономаренко А.О., військовий комісар Богодухівського військового комісаріату підполковник Завада А.О., страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків і професійних захворювань України у Богодухівському район Павленко О.М., радник голови Богодухівської районної державної адміністрації з питань промисловості та агропромислового комплексу на громадських засадах Жданюк І.І.

Детальніше...

 

Продовжується практика надання практичної та методичної допомоги органам місцевого самоврядування

14 квітня працівниками апарату районної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 січня 2015 року №6 (із змінами) надано методичну та практичну допомогу виконавчому комітету Крисинської сільської ради з питань організації роботи щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Детальніше...

 

Розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Крисинської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади

Відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року №11 «Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» (із змінами), від 08 грудня 2014 року №409 «Про затвердження Порядку проведення Богодухівською районною державною адміністрацією Харківської області перевірок стану здійснення органами місцевого самоврядування Богодухівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади» та від 21 грудня 2015 року №445 «Про затвердження Плану контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2016 рік» робочою групою районної державної адміністрації 14 квітня розпочато перевірку діяльності виконавчого комітету Крисинської сільської ради щодо здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Детальніше...

 

Роз’яснення споживачам щодо підписання заяв-приєднання до договору розподілу природного газу

Укладання договорів на доставку газу в будинки споживачів здійснюватиметься за спрощеними умовами

Газові компанії Харківщини разом з рахунками за спожитий в лютому місяці газ направили споживачам заяви-приєднання до договору розподілу природного газу. Укладання договору шляхом підписання заяви необхідно для того, щоб природний газ постачальника був доставлений ПАТ «Харківгаз» або ПАТ «Харківміськгаз» в домоволодіння споживача. Тобто фактично це договір на надання послуг з доставки газу в домівку користувача.
Процедура укладання договору максимально спрощена. Не треба звертатись в ПАТ «Харківгаз» або ПАТ «Харківміськгаз», надавати зайві документи, стояти в чергах. Необхідно перевірити дані, підписати заяву, віддати її контролеру або залишити в скриньці, що розміщені в дільницях газових компаній. Вартість послуг з доставки газу в домівку споживача (розподіл) нині врахована в ціни палива.

Детальніше...

 

Визначено переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

28 млн.грн. у поточному році виділяється з обласного бюджету на реалізацію 403 міні-проекта переможців названого конкурсу.
Із вказаної суми 1428 тис.грн. надійде на вирішення 20 проблем територіальних громад району, саме стільки наших проектів здобули перемогу в конкурсі.
Приємно відзначити, що Богодухівщина входить в п’ятірку лідерів не лише за кількістю наданих проектів на конкурс, але і за кількістю переможців, які представлені в таблиці, що додається.

Детальніше...

 

Організація здійснення перевірки стану профілактично-виховної роботи з учнями з питань запобігання дитячій бездоглядності та правопорушення серед дітей в Крисинському навчально-виховному комплексі

14 квітня відбулася перевірка стану профілактично-виховної роботи з учнями з питань запобігання дитячій бездоглядності та правопорушення серед дітей в Крисинському навчально-виховному комплексі начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М. Разом з директором закладу Опришко Валентиною Леонідівною обстежені умови проживання сімей, діти яких перебувають на обліку служби як такі, над якими вчинили насильство батьки.
Крім того, проведено роз`яснювальну роботу серед жителів села щодо добровільного об`єднання територіальних громад.

 

Зареєстровано новий нормативно-правовий акт

24 березня 2016 року юридичним відділом апарату районної державної адміністрації до Богодухівського районного управління юстиції у Харківській області подано на державну реєстрацію нормативно-правовий акт, а 07 квітня 2016 року за №1/68 зареєстровано розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 березня 2016 року №83 «Про затвердження Положення про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району Харківської області».
Розпорядження видано відповідно до статей 6,19 Кодексу цивільного захисту України, Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №409 та з метою оперативного вирішення питань, пов`язаних із запобіганням надзвичайним ситуаціям і реагуванням на них.

 

Пошук по сайту


Архів новин

Липень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання