Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Засідання чергової сесії районної ради

На ІX сесії Богодухівської районної ради VІІ скликання 03 серпня начальник фінансового управління районної державної адміністрації О.Ф.Ковальов виніс на розгляд депутатів зміни до районного бюджету на 2016 рік. Також заслухані питання про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів, внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік, затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності та інше.

Детальніше...

 

Відбулося спільне засідання депутатських комісій Богодухівської районної ради

01 серпня депутатами розглянуто порядок денний, погоджено і винесено ці питання на розгляд сесії.

 

Шановні мешканці Богодухівського району!

З метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, враховуючи високу пожежонебезпечність хвойних насаджень області, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового Кодексу України, Положення про лісові пожежні станції, затвердженого наказом Державного комітету лісового господарства України від 28 грудня 2005 року №526, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 20 січня 2006 року за №47/11921, керуючись статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» головою обласної державної адміністрації видано розпорядження від 02 липня 2016 року року №280 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2016 року».

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян

02 серпня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
За допомогою звернулися працівники моргу КУОЗ «Богодухівська центральна районна лікарня» щодо підключення до системи опалення у зимовий період даного приміщення.
Вирішення порушеного питання Володимир Анатолійович взяв під особистий контроль.

 

Мешканці Харківщини особисто відповідають за справність димоходів

З початку року в оселях мешканців Харківської області встановлено більше 120 фактів несправності роботи димарів, втручань в їх роботу та відсутності тяги. Перевірку, ремонт димоходів та вентиляційних каналів проводять спеціалізовані організації, які мають відповідний дозвіл Держпраці на проведення таких робіт. Споживачі їх часто називають «пічниками». Користувачі газу і балансоутримувачі будинків відповідають за безпечну експлуатацію, обслуговування димових та вентиляційних каналів.
З початку року в Харківській області при використанні газу в побуті постраждало 11 чоловік. У більшості випадків – смертельно. Чадний газ – найпоширеніша причина надзвичайних ситуацій. А несправні димарі та вентканали провокують скупчення у приміщенні небезпечної отрути.

Детальніше...

 

Про обласний ресурсний центр з питань створення та функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

Для подальшого поширення інформації серед співвласників багатоквартирного житлового фонду та створених ОСББ повідомляємо, що в рамках проекту ЄС «На шляху до реформ житлового сектора підвищення потенціалу об’єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдови та Україні» (проект НОМЕ) створено Харківський обласний ресурсний центр ефективного управління житлом.
Метою створення обласного ресурсного центру є підвищення рівня поінформованості населення про позитивні сторони об’єднань співвласників багатоквартирних будинків області.

Детальніше...

 

Підсумки відбору громадян на військову контрактну службу

29 липня відбулася обласна селекторна нарада за участю голови районної державної адміністрації В.А. Шарова,, першого заступника голови районної державної адміністрації В.В. Зирянової, представника Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату В.Ю. Маслака, старшого інспектора сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації Шепеля М.М., сільських, селищних голів з питання виконання встановлених обсягів відбору громадян на військову службу за контрактом у липні поточного року.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

29 липня під головуванням першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянової Валентини Вікторівни відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Було розглянуто 15 звернень заявників на поновлення соціальних виплат. 10 заявникам будуть відновлені соціальні виплати, а 5 заявникам - відмовлено у відновленні соціальних виплат.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання