Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Практичний семінар для вчителів інформатики району

Інформатика – це найбільш динамічний предмет сьогодення, оскільки інформація постійно оновлюється, а педагоги перебувають у стані безперервної самоосвіти. Саме тому з метою ознайомлення вчителів з новими формами роботи на уроці, а також зі змістом та особливостями оновлених програм з інформатики на базі відділу освіти 13 квітня 2016 року проведено практичний семінар для вчителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів Богодухівського району.

Детальніше...

 

Проведення засідання комісії з питань захисту прав дитини

13 квітня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, де розглядались питання про доцільність позбавлення батьківських прав по відношенню до малолітніх дітей, надання дозволу на дарування частки у праві власності житлового будинку на ім’я малолітньої дитини затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Прийняті відповідні рішення, виходячи з інтересів дітей.

 

На засіданні «круглого столу» обговорили проблеми чорнобильців

У рамках відзначення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи 13 квітня відбулося засідання «круглого столу».
Свої нагальні проблеми та потреби ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС могли обговорити з керівництвом міста, району та представниками сфер соціального обслуговування.
З привітальним словом до ліквідаторів звернувся голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, який подякував присутнім за їх заслуги перед Батьківщиною та закликав не залишатися сам-на-сам зі своїми проблемами, а звертатися за допомогою до влади.

Детальніше...

 

Про організацію діяльності на території району КП «Господар»

доповіла 13 квітня на нараді у голови районної державної адміністрації начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації І.П.Телешенко.
Ірина Петрівна зауважила, що на території району створено комунальне підприємство «Господар» Богодухівської районної ради, керівником якого призначено Тризну Сергія Григоровича. У господарське відання даному підприємству передано частину майнового комплексу загальною площею 114,5 кв.м, що розташований за адресою: м.Богодухів, пров.Лікарняний, 3Б, а у районному бюджеті передбачені кошти як внесок до статутного фонду вищеназваного підприємства.

Детальніше...

 

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

на нараді у голови районної державної адміністрації 13 квітня доповіла головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації О.В. Вірич.
Вона зазначила, що станом на 11.04.2016 рівень розрахунків споживачів за послуги теплопостачання становить 46%. Найбільші боржники – це організації, які фінансуються з державного бюджету, сума заборгованості 96,5 тис.грн.

Детальніше...

 

Про стан реалізації у районі державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та гарантування продовольчої безпеки держави

заслухали на нараді у голови районної державної адміністрації.
Начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації С.М.Лобунський озвучив основні цілі державного регулювання діяльності агропромислового комплексу, такі як забезпечення населення продуктами харчування, а переробних галузей промисловості – сировиною, збільшення експортних можливостей галузей агропромислового комплексу, розв'язання соціальних, культурно-побутових проблем, що мають місце в аграрному секторі в умовах становлення ринкових відносин і багатоукладності економіки.
Зазначив, що на сьогодні аграрний сектор є ключовою галуззю економіки району, який має значний потенціал для виробництва сільськогосподарської продукції. Наголосив на проведення низки заходів, направлених на створення сприятливих умов для розвитку сільськогосподарських підприємств та ефективної їх діяльності.

 

Про роботу щодо поліпшення у районі стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища

13 квітня на нараді у голови районної державної адміністрації доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.В. Жижирій.
Наталія Володимирівна наголосила, в районі розроблена та затверджена Комплексна програма соціального захисту населення, якою передбачені заходи поліпшення стану безпеки гігієни праці та виробничого середовища.

Детальніше...

 

Порушення у своєчасності подання декларацій відсутні

Зауважила під час наради у голови районної державної адміністрації 13 квітня завідувач сектора з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації С.В.Дейкіна.
Світлана В’ячеславівна акцентувала на тому, що в зв’язку з тим, що на сьогоднішній день Національне агентство з питань запобігання корупції не діє, впровадження електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування відповідно до вимог закону України "Про запобігання корупції” відкладено на невизначений час. Тому питання декларування доходів, як і минулого року, регулювалося Законом України «Про запобігання і протидії корупції».

Детальніше...

 

Пошук по сайту


Архів новин

Липень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання