Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Відбір громадян на військову службу за контрактом

22 липня відбулася обласна селекторна нарада за участю голови районної державної адміністрації В.А.Шарова, першого заступника голови районної державної адміністрації В.В.Зирянової, представника Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату В.Ю.Маслака, завідувача сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації В.О.Масюка, з питання виконання встановлених обсягів відбору громадян на військову службу за контрактом у липні поточного року.
На нараді розглянуті питання виконання щотижневих планових завдань щодо відбору громадян на військову службу за контрактом протягом липня.
Заслухані доповіді військових комісарів, тих військкоматів, планові показники яких нижче встановлених. Вказано на недоліки в роботі, шляхи їх усунення та визначені заходи щодо виконання планового завдання за липень.

 

Особистий прийом громадян

21 липня перший заступник голови районної державної адміністрації В.В.Зирянова провела особистий прийом громадян.
Питання стосувалися оформлення документації на земельну ділянку та надання консультації щодо вступної кампанії до ВНЗ у 2016 році.
На всі питання Валентина Вікторівна надала компетентні відповіді та роз’яснення.

 

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 липня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови районної державної адміністрації В.А.Шарова.
Розглянуто питання надання дозволу на продаж житлового будинку, створення подружжям прийомної сім’ї, доцільності позбавлення батьківських прав батька по відношенню до його малолітньої доньки, виконання опікуном обов’язків щодо виховання підопічної та батьками обов’язків по догляду за дітьми, доцільності призначення опікуна над дитиною, позбавленої батьківського піклування, а також надання дозволу неповнолітній на продаж частки у праві власності на легковий автомобіль.

 

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

21 липня під головуванням першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянової Валентини Вікторівни відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Було розглянуто 19 звернень заявників на поновлення соціальних виплат. 11 заявникам будуть відновлені соціальні виплати, а 8 заявникам – відмовлено у відновленні соціальних виплат.

 

Створені органи реєстрації місця проживання

З метою виконання Закону України від 10 грудня 2015 року № 88-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» та покладання повноваження у сфері реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання фізичних осіб органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської ради) згідно із Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» статті 37 п. 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчими комітетами міської, селищних та сільських рад нашого району створені органи реєстрації місця проживання, які надають послуги з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання особи.

Детальніше...

 

Контрактна служба

Незважаючи на важкі економічні умови, вперше в історії нашої держави грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом з 1 січня 2016 року більше середньої зарплати в цілому по Україні.
У даний час комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань здійснюється за змішаним принципом. Тобто частина війська комплектується військовослужбовцями строкової служби, а інша військовослужбовцями контрактної служби.
На військову службу за контрактом приймаються громадяни призовного віку, які мають повну загальну середню, професійно-технічну або вищу освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, від 18 до 60 років, з відповідним станом здоров’я та які пройшли професійно-психологічний відбір.

Детальніше...

 

На придбання шкільного автобусу з районного бюджету виділено 1,7 млн. грн.

Відповідне рішення депутати підтримали в ході пленарного засідання Богодухівської районної ради за ініціативи голови районної державної адміністрації Шарова В.А. ще у березні поточного року.
Протягом квітня-червня тривала тендерна процедура та оформлення відповідних документів. Наразі шкільний автобус прибув до відділу освіти районної державної адміністрації і починаючи з 01 вересня буде здійснювати підвезення школярів до загальноосвітніх навчальних закладів.
Прийняти автобус особисто прибув голова районної державної адміністрації Шаров В.А. та голова районної ради Панов С.Ф.

Детальніше...

 

І-ий Богодухівський районний фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай»

16 липня на території мальовничого Шарівського парку вперше відбувся районний фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай».
У рамках фестивалю працювали різні творчі майданчики: «Алея майстрів», «Музики біля дуба», «Співочий майданчик»; проводилась ігрова програма для дітей на «Майданчику щастя», спортивні конкурси та розваги на майданчику «Козацька сила». Великою популярністю користувалися екскурсії територією парку.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання