Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Виїзний прийом громадян у дитячо-юнацькій спортивній школі

21 липня відбувся виїзний прийом начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Галілей З.М. у дитячо-юнацькій спортивній школі.
Зоя Михайлівна розповіла дітям про Національну стратегію у сфері прав людини, зокрема щодо соціально-правового захисту дітей, надання соціальної, правової, медичної допомоги, особливу увагу приділивши попередженню дитячої безпритульності та запобіганню правопорушень.
Нею надано необхідні роз’яснення щодо переваг можливого об`єднання територіальних громад.

 

Вивчено стиль, форми і методи роботи архівного відділу районної державної адміністрації

21 липня відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 грудня 2015 року №446 «Про організацію роботи з вивчення стилю, форм і методів роботи управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги» (із змінами) робочою групою для вивчення стилю, форм і методів роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації та надання методичної допомоги проведено відповідну перевірку архівного відділу районної державної адміністрації.
Попередні результати показали, що в відділі належним чином організовано роботу з питань планування, складання та удосконалення номенклатури справ, організації ведення діловодства, роботи із зверненнями громадян, виконавської дисципліни, запобігання та протидії корупції, забезпечення доступу до публічної інформації.

 

Проведено командно-штабне навчання

На виконання Плану комплексної перевірки реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, стану організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил Богодухівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області, 20 липня проведено командно-штабне навчання органів управління та сил оперативного реагування районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області щодо готовності їх до ліквідації надзвичайних ситуацій природнього характеру.

Детальніше...

 

Шановні хлібороби Харківщини!

Сердечно вітаю вас із трудовим здобутком - намолотом першого мільйона тон зернових культур.
Нинішній успіх - це результат вмілої організації праці, використання сучасних технологій вирощування зернових культур, високого професіоналізму та самовідданої праці аграріїв. Щедрий урожай зернових підтверджує позитивну динаміку розвитку аграрного сектору нашої області.
Я переконаний, що аграрії виконають поставлені перед ними завдання щодо як найшвидшого завершення жнив, забезпечать всі технічні та технологічні умови для збереження зібраного врожаю!

З повагою
Голова обласної державної адміністрації
І.Л. Райнін

 

Відбувся виїзний прийом громадян у Крисинській сільській раді

18 липня начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.В.Жижирій здійснено виїзний прийом громадян у Крисинській сільській раді, під час якого надані роз’яснення щодо призначення субсидій громадянам району.
Також під час зустрічі з мешканцями села обговорено питання реформи децентралізації влади. Громаду цікавило питання чи загрожує безробіття теперішнім працівникам сільрад, що об’єднаються?
Значного скорочення штату органів місцевого самоврядування не відбудеться, але зміниться його якісний склад. Тим, хто не знайде себе у нових структурах, держава надасть необхідну підтримку. Слід зауважити і те, що загалом об’єднана громада буде більш спроможною створювати умови для місцевого підприємництва, а це означає і нові робочі місця.

 

Проведення особистого прийому начальником відділу освіти районної державної адміністрації

19 липня до начальника відділу освіти районної державної адміністрації Повойко І.О. звернувся житель с. Вінницькі-Івани з питання працевлаштування водієм на шкільний автобус за маршрутом с. Вінницькі-Івани - м. Богодухів.
Іриною Олександрівною надано усні роз’яснення щодо кваліфікаційних вимог на посаду водія шкільного автобуса, а саме водійське посвідчення категорії D, безперервний стаж роботи водієм автобуса не менше п’яти останніх років, не мати протипоказань за станом здоров'я.
Всі вимоги громадянином взято до уваги.

 

Розпочато комплексну перевірку

На виконання Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2016 рік 19 липня фахівцями Головного управління ДСНС України у Харківській області в районі розпочато комплексну перевірку реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, стану організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил Богодухівської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області, яка буде тривати до 28 липня.
З даного питання головою районної державної адміністрації проведено установчу нараду з керівниками підприємств, організацій, установ, на якій керівному складу району представлені члени комісії з перевірки та доведений детальний порядок проведення перевірки.

 

Особистий прийом громадян

19 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
Жителька району звернулася за допомогою у наданні приміщення для проведення занять з йоги.
Вирішення даного питання Володимир Анатолійович взяв під особистий контроль.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання