Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Відбулося чергове засідання комісії з питань соціальної політики

07 квітня 2016 року відбулося засідання  комісії з питань соціальної політики Богодухівської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови комісії з соціальних потань районної державної адміністрації, начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Жижирій Н.В.
На комісії розглянуті питання з надання матеріальної допомоги громадянам району, розглянуті заяви малозабезпечених верств населення, пенсіонерів про надання житлових субсидій та адресної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Також було надано пільги за фактичним місцем проживання багатодітним сім’ям, учаснику бойових дій та включено їх до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

 

Цінова ситуація на споживчому ринку району

За останні 10 днів ситуація на споживчому ринку району суттєво не змінилася. Ціни на хліб та хлібобулочні вироби, в тому числі соціальні сорти, залишилися без змін.
Моніторинг цін на ТОВ «Богодухівський ринок» показує, що зменшилася ціна на яйця (-4%), борошно (-1%), картоплю (-6%), поряд з цим в середньому на 2% зросли ціни на молочну продукцію.
На підприємствах роздрібної торгівлі подешевшав цукор (- 2%), яйця (-10%).
На споживчому ринку району продовжує зростати ціна на гречку. Порівняно з березнем вона підвищилася на +17% і в середньому становить майже 32 грн.
По решті товарів основної продовольчої групи ціни не змінилися і знаходяться у межах середньо-обласних.
Товарна насиченість продовольчого ринку відповідає попиту населення, а з окремих видів товарів перевищує його.

 

На часі – питання проведення ЗНО-2016

Під час проведення селекторної наради 06 квітня, у якій взяли участь голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова та начальник відділу освіти районної державної адміністрації І.О.Повойко обговорені питання щодо організації проведення у районі зовнішнього незалежного оцінювання 2016 в Харківській області. Зазначено, що з метою системного висвітлення питань організації зовнішнього незалежного оцінювання відділом освіти проведена інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, включаючи педагогічні та учнівські колективи навчальних закладів району та робота із засобами масової інформації. Також у цьому напрямку протягом року в кожному навчальному закладі І-ІІІ ступенів проведені батьківські збори, оформлені куточки «ЗНО-2016» із використанням уніфікованих матеріалів та проведено уроки інформатики для учнів 11 класів з використанням методичних рекомендацій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Детальніше...

 

Методична студія вчителів художньо-естетичного циклу

06 квітня в центрі дитячої та юнацької творчості відбулася методична студія вчителів, що викладають предмети художньо-естетичного циклу.
Педагоги обговорили питання щодо значення гурткової та позакласної роботи у формуванні патріотичної свідомості учнів.
З цікавими доповідями виступили вчителі Задорожня Л.І. та Кіпріч М.М., що супроводжувалися яскравими презентаціями. Учителі поділилися досвідом роботи щодо національно-патріотичного виховання засобами образотворчого мистецтва.

Детальніше...

 

У районі завершено опалювальний сезон

У зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 град.С і вище та з метою економії природного газу в районі з 06 квітня завершено опалювальний сезон. Відповідне розпорядження від 05 квітня 2016 року №107 видане головою районної державної адміністрації В.А. Шаровим.
Відповідно до розпорядження, опалення дозволено припинити з 06 квітня у навчальних, медичних, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, а також у житлових будинках споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами.

 

Новини у здійсненні реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні

З 4 квітня 2016 року реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюватимуть виконавчі органи сільської, селищної або міської ради, сільські голови.
Нові правила реєстрації затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207.
Жителі міста Богодухова за вказаними послугами можуть звертатися до Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації, яка знаходиться за адресою: м. Богодухів, вул. Молодіжна, 2 (колишня вул. Чапаєва) відповідно до укладеної угоди між Богодухівською районною державною адміністрацією та Богодухівською міською радою.

Детальніше...

 

Особистий прийом громадян

05 квітня начальником відділу освіти районної державної адміністрації Повойко І.О. здійснювався особистий прийом громадян.
До Ірини Олександрівни звернувся вчитель однієї зі шкіл, яка припиняє свою діяльність, щодо його подальшого працевлаштування після ліквідації навчального закладу.
Відвідувачу були надані усні роз’яснення про те, що він буде працевлаштований на вакантну посаду одного з навчальних закладів району.

 

Жителі села Червона Нива отримали якісні медичні консультації

04 березня медична бригада Благодійного фонду соціального розвитку в Харківській області, до складу якої увійшли кваліфіковані медичні фахівці, здійснила виїзний прийом до Червононивської сільської ради. Цього дня 42 людини мали змогу пройти обстеження та отримати рекомендації щодо подальшого обстеження у гінеколога, офтальмолога, кардіолога, невропатолога, а також здати аналізи крові на цукор та безоплатно відвідати лікаря УЗД.

Детальніше...

 

Пошук по сайту


Архів новин

Липень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання