Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

День сміху з командами КВК

Що може бути прекраснішим за шкільні роки та веселу компанію однолітків? Ось і 01 квітня канікули продовжувалися, а гумор для богодухівських школярів був за розкладом, бо саме у День сміху до них завітали вже відомі і талановиті команди КВК – учасники Харківської міської ліги Клубу веселих і кмітливих.
У теплій атмосфері учасники команд влучно жартували про школу, вчителів, друзів. Кожна реприза гравців містила свою родзинку, а дружні бурхливі емоції вдячних глядачів настільки полонили юних артистів, що їм не хотілося прощатися.

 

Гострі питання, які турбували громадян, вирішилися на особистому прийомі

05 квітня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
Житель м. Богодухова звернувся за допомогою у заміні газового котла у зв’язку з низьким рівнем ККД та, як результат, значною сумою до сплати за послугу газопостачання.
Інша громадянка потребувала сприяння влади у забезпечення дотримання законності, реалізації прав і свобод громадян.

Детальніше...

 

Районною державною адміністрацією підбито підсумки роботи у березні

04 квітня головою районної державної адміністрації В.А.Шаровим за участю керівника апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванової проведено нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату за підсумками роботи у березні 2016 року.
У ході заслуховування звітів керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації встановлені завдання на найближчий період. Це, насамперед, стосувалося питань, пов'язаних з підготовкою сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняних польових робіт; стану матеріально-технічної бази навчальних закладів району; нарахуванням та виплатою соціальних допомог малозабезпеченим верствам населення, пільговому контингенту; здійснення організаційних заходів щодо проведення щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля»; вивчення матеріально-побутових умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах; влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей; оздоровлення дітей під час літніх канікул; проведення Першості району з футболу.

Детальніше...

 

Про участь команди Богодухівської гімназії №1 у XVIІ Всеукраїнській конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Пошукам справжніх вершин та ціннісних орієнтирів в освітньому просторі школи була присвячена XVIІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма», яку було організовано та проведено 29-30 березня 2016 року у м. Києві Гуманітарною гімназією «Гармонія» на базі навчально-виховного комплексу №141 «ОРТ» під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Детальніше...

 

Разова грошова допомога ветеранам війни до 9 травня в 2016 році

Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» передбачена виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги.
Урядом 02 березня 2016 року прийнято постанову № 141 «Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».
Отже, цього року щорічна разова грошова допомога до 05 травня надаватиметься у таких розмірах:

Детальніше...

 

30 річниця Чорнобильської катастрофи

Сьогодні воїни АТО демонструють всьому світові надзвичайний патріотизм.
Патріотами в квітні 1986 року виявилися і працівники АТП – 16339. Коли стався вибух на ЧАЕС, вони не ховалися, а поїхали назустріч некерованій радіації, яка на дозиметрах «зашкалювала». Одними з перших боролися з катастрофою В’ячеслав Чумаченко, Валерій Таран та Валерій Трет'яков. Їм на зміну вирушили Віктор Харченко, Михайло Ухін, Олександр Опришко, Володимир Дейнеко, Микола Колосарьов, Сергій Мар'їнков, Дмитро Шамін, Анатолій Чепурний, Олексій Шигимага. На жаль, деяких з них немає вже в живих.
Вони були прості чоловіки, батьки, сини, друзі, а пізніше стали ліквідаторами аварії на ЧАЕС.

Детальніше...

 

Лише спільними зусиллями можна привести територію Харківської області до належного санітарно-екологічного стану

Прозвучало під час селекторної наради обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Є.Д.Шахненка.
На нараді заслухали питання щодо проведення в області щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та про стан отримання суб’єктами господарювання Харківської області дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів.
Як зауважив директор Департаменту екології та природніх ресурсів Харківської обласної державної адміністрації А.О.Тимчук, акція покликана здійснити санітарну очистку області від стихійних несанкціонованих сміттєзвалищ та твердих побутових відходів. Залучити до її проведення потрібно широкі верстви населення – від жителів до громадських організацій, керівників дорожніх служб та лісових господарств.

Детальніше...

 

Чому потрібно воду берегти

31 березня школярі Богодухівського колегіуму №2 разом з бібліотекарем здійснили екологічну мандрівку «Чому потрібно воду берегти», присвячену Всесвітньому дню водних ресурсів. Подорожуючи у світ найзагадковішої речовини на Землі, учні 4-а класу дізналися про її роль у житті людини та планети, про запаси прісної води та про те, як уникати забруднення водних ресурсів.
Бібліотекарем здійснений бібліографічний огляд різноманітних статей про воду, в різні роки опублікованих в журналі «Колосок».

Детальніше...

 

Пошук по сайту


Архів новин

Липень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання