Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Герої не вмирають, своїм прикладом вчать нас любити свою святу землю! Слава Україні!

11 вересня відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття Меморіальної дошки учаснику АТО, випускнику Богодухівського колегіуму №2 Сергію Слісаренку. Присутні на мітингу народний депутат України від фракції Блоку Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ» Кобцев М.В., т.в.п. заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Глушко В.О., заступник голови Харківської територіальної організації «ПАРТІЇ БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Логінов В.В., голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А., перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянова В.В., керівник апарату Богодухівської районної державної адміністрації Іванова Л.М., начальник відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації Повойко І.О., також учнівський, педагогічний колективи колегіуму, представники громадської організації «Спільна Справа – Слобожанщина» та громада міста.

Детальніше...

 

Вересень для школярів Богодухівського району розпочався Олімпійським уроком та Олімпійським тижнем

Основна мета якого - навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом
Учні Богодухівщини відомі своїми спортивними досягненнями, і, мабуть, у майбутньому зможуть здобути нові рекорди у світовому спорті. В честь Олімпійського тижня в начальних закладах району було проведено конкурси малюнків присвячених олімпіадам та спорту. Також на уроках фізичної культури відбулися міні-турніри, естафети, вікторини, диспути, конференції, зустрічі із видатними спортсменами міста та району, які на своєму прикладі демонструють, що зі звичайних дітей виростають цілеспрямовані люди, які стають гордістю України. Кожен заклад взяв активну участь, але підсумком Олімпійського тижня стане спортивне свято на міському стадіоні «Колос», де вийдуть на легкоатлетичну естафету кращі юні спортсмени Богодухівщини.

Детальніше...

 

З Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

11 вересня в приміщенні Богодухівської дільниці Дергачівського управління експлуатації газового господарства відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації Шаров В.А. зазначив, що паливно-енергетичний комплекс – основа економічної потужності нашого району, флагман розвитку промисловості. Від глибини знань, злагоджених дій та професійного ставлення до справи працівників нафтогазової промисловості залежить виконання великої кількості соціальних програм району, сталий економічний розвиток Богодухівщини. Щиро побажав колективу міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя, нових професійних успіхів і фахових досягнень!

Детальніше...

 

Шановні працівники газового комплексу району!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. 
Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки.
Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота всієї промисловості, енергетична безпека області. 
Вдячні вам за високий професіоналізм та самовідданість у щоденній роботі.
Переконаний, що ви й надалі докладатимете максимум зусиль для подальшого розвитку своєї життєво важливої для держави галузі та відродження національної економіки. 
Бажаю вам міцного здоров'я, достатку, благополуччя, творчої наснаги, нових трудових звершень в ім'я України.

З повагою.
Голова Богодухівської районноїдержавної адміністрації
В.А.Шаров

 

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту та всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з Днем фізичної культури і спорту

Це свято, яке пропагує силу, здоров’я та здоровий спосіб життя.
Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя богодухівців сприятиме оновленню нашого міста, здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій нашої територіальної громади.
Бажаю усім добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 вересня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації В.В. Зирянової. Розглянуто питання щодо позбавлення батьківських прав батьків внаслідок їх безвідповідального батьківства, про забезпечення функціонування прийомної сім’ї, про виконання батьківських обов’язків по відношенню до свого малолітнього сина, про участь батька у вихованні його малолітньої доньки та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

 

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

10 вересня на засіданні постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян заслухано інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ковальова О.Ф. щодо дотримання графіків особистих та виїзних прийомів громадян.
Під час засідання голова комісії Шаров В.А. наголосив на необхідності безумовного виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації відповідно до рішення комісії рекомендовано встановити особистий контроль за дотриманням затверджених графіків особистих та виїзних прийомів громадян.

 

«Вуличні інформування» про онлайн-сервіси Міністерства юстиції України та Центри із надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено в Богодухові

З метою популяризації онлайн – сервісів Міністерства юстиції України та Центрів із надання безоплатної вторинної правової допомоги, 9 та 10 вересня 2015 року співробітниками Богодухівського районного управління юстиції проведено в місті Богодухові так звані "вуличні" флешмоби. Під час цих заходів мешканцям міста роздавались буклети та надавались роз’яснення з питань отримання документів онлайн через електронні сервіси Міністерства юстиції України та роз’яснення з питань роботи Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Людям розповідали про те, що тепер документи можна отримати без участі державного реєстратора через офіційний веб-сайт розпорядника реєстру в електронному вигляді. Розповідали, що з 1 липня 2015 року в Україні Центрами з надання вторинної безоплатної правової допомоги надається у повному обсязі безоплатна вторинна правова допомога всім визначеним Законом України «Про безоплатну правову допомогу» категоріям осіб. Зокрема: малозабезпеченим особам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям, ветеранам війни (в тому числі учасникам АТО), членам сімей загиблих учасників бойових дій, реабілітованим особам та особам, стосовно яких суд розглядає питання про обмеження цивільної дієздатності чи надання психіатричної допомоги в примусовому порядку та іншим особам відповідно до ст. 14 вищезазначеного Закону. Гарантоване Конституцією України право кожного на отримання безоплатної правової допомоги відтепер може бути дійсно реалізоване. Центри забезпечать надання таких видів правових послуг:

Детальніше...

 

Пошук по сайту


Архів новин

Січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання