Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Підсумки роботи в галузі тваринництва за І півріччя 2016 року

Станом на 1 липня поточного року в сільгосппідприємствах району всіх форм власності утримується 2723 голови великої рогатої худоби, із них 818 голів корів основного стада, 2532 голови свиней різних статево-вікових груп, 91 голова овець, 3 голови коней.

Детальніше...

 

Виїзний прийом начальника управління агропромислового розвитку Лобунського С.М. у СТОВ «Веред»

06 липня начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Лобунський С.М. провів виїзний прийом громадян Дмитрівської сільської ради.

У ході прийому, працівники господарства мали можливість звернутися до Сергія Миколайовича за допомогою у вирішенні питань щодо отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та проведено роз’яснювальну роботу по реформуванню органів місцевого самоврядування.

Всі громадяни отримали аргументовані роз’яснення.

 

Особистий прийом громадян

Відповідно до затвердженого графіку начальник відділу освіти районної державної адміністрації здійснила особистий прийом.
Одна із заявниць, за освітою педагог, звернулася до Ірини Олександрівни з питанням працевлаштування.
Ще один педагогічний працівник звернувся з проханням надати додаткову оплачувану відпустку, відповідно до діючого законодавства, у зв’язку з отриманням путівки до санаторно-лікувального закладу.
Начальник відділу освіти взяла питання під особистий контроль з подальшим їх вирішенням.

 

Особистий прийом громадян

05 липня голова районної державної адміністрації Шаров В.А. провів особистий прийом громадян.
Жителі міста та району звернулися за допомогою у вирішенні питань отримання матеріальної допомоги, можливості постановки на квартирний облік, а також процедури надання житлового будинку.
Вирішення порушених питань Володимир Анатолійович взяв під особистий контроль.

 

Районною державною адміністрацією підбито підсумки роботи у червні

Сьогодні головою районної державної адміністрації Шаровим В.А. за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Зирянової В.В. проведено нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату за підсумками роботи у червні 2016 року.

Детальніше...

 

Ремонт доріг у районі

04 липня з метою перевірки стану доріг у районі головою районної державної адміністрації В.А.Шаровим та начальником філії «Богодухівський райавтодор» І.В.Бурагою здійснено контрольний виїзд, у ході якого вони оглянули ділянку автодороги Губарівка-Мар’їне (під’їзд до смт Шарівка).

Детальніше...

 

Звільнення в запас військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації

Президент України 24 червня 2016 року підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, призваних під час другої черги часткової мобілізації відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року №15»

Детальніше...

 

Мешканці Харківської області можуть самостійно встановлювати лічильники в квартирах

З початку 2011 року більше 17 тис. споживачів газу Харківської області встановили лічильники за власний кошт. Люди, не чекаючи термінів отримання безкоштовного лічильника, самостійно встановлювали прилади обліку та починали економити газ. Нині ПАТ «Харківгаз», згідно рішення держрегулятора, встановлює будинкові лічильники газу у споживачів з однією газовою плитою. В такий спосіб держава намагається налагодити приладовий облік газу без суттєвого збільшення тарифу на розподіл газу.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання