Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Семінар з енергоефективності

23 березня в районній державній адміністрації відбувся семінар з енергоефективності за участю керівників органів місцевого самоврядування, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлових кооперативів.
Відкриваючи семінар, голова районної державної адміністрації Шаров В.А. підкреслив, що Стратегією сталого розвитку "Україна-2020" програма енергонезалежності визначена, як одна з першочергових і передбачає перехід до енергоефективного та енергоощадного використання і споживання енергоресурсів із впровадженням інноваційних технологій.

Детальніше...

 

Найкращий читач району 2016 року

На початку 2016 року в усіх бібліотеках України традиційно стартував 12 конкурс дитячого читання «Книгоманія» («Найкращий читач України»). У першому етапі 423 читача – діти з 40 сільських та шкільних бібліотек-філій Богодухівського району змагалися за звання «Найкращий читач сільської чи шкільної бібліотеки».
Діти розповідали про свої улюблені книги та їх героїв, готували творчі роботи та відповідали на запитання бібліотечних тестів і вікторин.

Детальніше...

 

Про роботу сектора у справах молоді та спорту районної державної адміністрації щодо проведення перевірок здійснення виконавчими комітетами місцевих рад району делегованих повноважень органів виконавчої влади

Заслухали на колегії районної державної адміністрації 23 березня.
Як зауважила завідувач сектора Л.В.Клочко, при перевірці делегованих повноважень протягом першого кварталу 2016 року відповідно до затвердженого графіка перевірено здійснення виконавчими комітетами Вінницько-Іванівської, Зарябинської, Івано-Шийчинської сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади. Слід констатувати, що виконкоми в основному здійснюють повноваження, визначені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» у сфері розвитку фізичної культури і спорту та роботи з молоддю та забезпечують їх соціальні, духовні та культурні потреби.
Зокрема Людмила Володимирівна зупинилась на всіх заходах, здійснених на території рад з метою розвитку фізичної культури і спорту та проведеній роботі з молоддю.

 

Відходи, які утворюють місцеві громади, є проблемою, яка потребує термінового вирішення

Акцентувала головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту районної державної адміністрації О.В.Вірич.
Закон України «Про відходи» визначає правові, організаційні та економічні засади діяльності, пов'язаної із запобіганням або зменшенням обсягів утворення відходів, їх збиранням, перевезенням, зберіганням, сортуванням, обробленням, утилізацією та видаленням, знешкодженням та захороненням, а також з відверненням негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище та здоров'я людини на території України.
Згідно з положеннями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст. 30) вирішення питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів належить до компетенції виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.

Детальніше...

 

Про впровадження закладами культури району інновацій у збереження народних традицій і звичаїв

Заслухали на колегії районної державної адміністрації.
Завідувач сектора культури районної державної адміністрації А.М.Волошко зауважила, що у 29 клубних закладах району діє 150 клубних формувань, в яких 1676 учасників. Хор «Українська пісня» районного будинку культури і фольклорний колектив «Шарівчанка» Шарівського селищного будинку культури мають звання «народний», а дитячий хореографічний колектив «Надія» районного будинку культури - «зразковий».

Детальніше...

 

Відбувся виїзний прийом до Шарівської селищної ради

22 березня 2016 року голова районної державної адміністрації Шаров В.А. відвідав Шарівську селищну раду, де провів виїзний прийом громадян.
Питання, які гостро стоять у громади, - відновлення культурних традицій на території ради, покращення матеріально-технічної бази бібліотеки-філії, ремонт дороги та передача водопостачальних мереж і водопровідної башти на баланс Шарівської селищної ради.
Всі питання були уважно вислухані та надані компетентні відповіді, деякі з них залишилися на особистому контролі у голови районної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Про призупинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Для здійснення перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо перемішених осіб та призначення їм відповідних соціальних виплат 21 березня першим заступником голови районної державної адміністрації В.В.Зиряновою проведено чергове засідання комісії з питань соціальної політики районної державної адміністрації. Під час засідання обговорено питання результатів перевірок місця проживання даних осіб та виявлення фактів відсутності внутрішньо перемішених осіб за місцем реєстрації.

 

Поетична свічка мого краю

21 березня вся міжнародна громадськість відзначає Всесвітній день поезії.
Традиційно цього дня діти-читачі зустрічаються з самобутніми поетами нашого краю в районній дитячій бібліотеці.
Ось і цього року на зустріч з ліцеїстами завітала наша землячка Мацюк Вікторія Валеріївна.
Ще бувши юною дівчинкою і захоплюючись читанням книжок, вона зрозуміла, що сама може писати ліричні та патріотичні вірші.
Спілкуючись з учнями, Вікторія Валеріївна наголосила, що її поезія - то музика її душі, та відчувати її іншим не так вже й просто. Потрібно серйозно та вдумливо сприймати прочитане і це допоможе у формуванні, збагаченні внутрішнього світу, позитивно вплине на свідомість та підсвідомість, розвиватиме інтелект, творчі здібності і естетичний смак кожного читача.

 

Пошук по сайту


Архів новин

Липень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання