Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Завершився весняний призов

Протягом травня - червня в районі проводився весняний призов на строкову військову службу, під час якого до війська пішли служити кращі представники нашого району.
А завершили весняний призов Сердюк Сергій, Дух Ігор, Денчик Євген та Проценко Артур.
Під час весняної призовної кампанії напружено працювала призовна, медична комісії та працівники військового комісаріату щодо виконання планового завдання по призову на строкову військову службу. В дні відправок призовників голова районної призовної комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Зирянова В.В., військовий комісар Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату Завада А.О. бажали юнакам бути гідними представниками рідного краю, не забувати батьків, чесно виконувати свій військовий обов’язок, доброї служби, миру та злагоди в суспільстві. Кожному призовнику під час урочистостей вручались традиційні подарунки.

Детальніше...

 

Чому мешканці Харківської області стали більше використовувати газ

Вперше за останні роки в Харківській області спостерігається тенденція зростання обсягів використання газу. За перші 5 місяців поточного року всіма категоріями споживачів використано понад 422 млн. м.куб. палива, що на 2% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Основна частка приросту споживання – 8 млн. куб.м - припадає на населення.
Не зважаючи на 6-ти кратне зростання вартості природного газу та штучне зменшення норм, мешканці Харківської області стали більше використовувати газ. При цьому, середнє споживання на одного субсидіанта на 2,5% більше минулорічного.

Детальніше...

 

Наближається Національний Сорочинський ярмарок

З 16 по 21 серпня 2016 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Сорочинський ярмарок.

Під час проведення Національного Сорочинського ярмарку відбудуться такі заходи:
- виставка досягнень української промисловості;
- торгівля споживчими та продовольчими товарами;
- майстер-класи з різних видів декоративно-прикладного мистецтва;
- бізнес-програми, прес-конференції, семінари, презентації.

Запрошуємо промислові підприємства та підприємців району взяти участь у створенні презентаційної експозиції Харківської області на Національному Сорочинському ярмарку, а жителів району відвідати ярмаркові заходи.

Телефон для довідок (05758) 3 0148, (05758) 3 01 64

 

Архівний відділ районної державної адміністрації повідомляє про проведену роботу за червень 2016 року

У червні 2016 року архівним відділом видано:
- 14 запитів за зверненнями громадян України, а саме: 10 архівних копій та 4 архівні довідки;
- 2 запита звернень юридичних осіб.

29 червня 2016 року на засіданні експертно-перевірної комісії Державного архіву Харківської області погоджено та схвалено документи Управління ветеринарної медицини в Богодухівському районі Харківської області,а саме:
- опис справ з кадрових питань (особового складу) за 2003-2016 роки;
- опис справ постійного зберігання за 2002 - 2016 роки;
- акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду за 2003-2014 роки.

Також схвалено номенклатуру справ на 2016 рік Сектору державної реєстрації Богодухівської районної державної адміністрації Харківської області.

Протягом червня 2016 року архівний відділ звітував Державному архіву Харківської області за перше півріччя 2016 року. (Звіти ф-201,ф-207, ф-209, ф-212, звіт про виконання Плану першочергового приймання документів за І півріччя, відомості про виконання соціально-правових, тематичних і майнових запитів.)

 

Шановні жителі міста і району!

Щиро вітаю вас з нагоди національного свята - Дня Конституції України!
Двадцять років тому відбулася подія, що стала виявом вищої волі українського народу, фундаментальним закріпленням його історичного вибору, його волі жити в суверенній, демократичній та правовій державі - була прийнята Конституція України.
За історичними мірками наш Основний Закон - зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені української нації.
Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини.
Бажаю вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України.
Добра вам і щастя.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Дорогі земляки!

28 червня ми відзначаємо важливу дату в історії нашої держави – 20 років з дня прийняття Конституції України. Це Основний Закон нашої країни, який визначає права і свободи всіх громадян. 20 років тому, прийнявши Конституцію України, ми підтвердили своє прагнення бути демократичною європейською державою. І сьогодні йдемо цим шляхом.
2 червня Верховна Рада України підтримала ініційовані Президентом Петром Порошенком зміни в Основний Закон, які дозволять дати старт судовій реформі в Україні. Це найважливіше рішення, яке покликане зробити суди такими, якими вони повинні бути, і такими, якими їх хочуть бачити громадяни України: незалежними і дійсно справедливими.

Детальніше...

 

26 червня – День молоді

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна - воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це прекрасна, неповторна та одночасно відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.Вже доброю традицією стало відзначення в останню неділю червня Дня молоді. Мабуть, не випадково це свято ми відзначаємо в найтеплішу, найпрекраснішу, сонячну пору року. Адже саме молодість та юність випромінюють тепло і любов.
Молодь України зробила рішучий вибір на користь демократії, правди і справедливості, гучно заявила про своє бажання бути вільними людьми у вільній країні. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!
Тому з нагоди свята бажаю усім молодим жителям Богодухівщини творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло.

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.А.Шаров

 

Відбулося планове засідання Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при Богодухівській районній державній адміністрації

23 червня відбулося планове засідання Громадської ради з питань оборони та військово-патріотичної роботи при Богодухівській районній державній адміністрації. у ході засідання розглядалось питання щодо виконання Районної програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2016-2018 роки.
На засіданні виступив голова районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність», голова Громадської ради В.П.Літошко, який довів до відома присутніх інформацію щодо стану виконання зазначеної Районної програми, висвітлив проблемні питання та наголосив на необхідності активації роботи щодо підтримки армії, формування позитивного ставлення молоді до строкової військової служби та військової служби за контрактом.

 

Пошук по сайту

Архів новин

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання