Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани праці, колишні воїни Радянської Армії і Військово-Морського флоту, трудівники тилу, діти війни.

1 жовтня Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.
Це вияв глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до їхніх потреб.
Ви зробили неоціненний внесок у становлення української держави, зміцнення її економічного, культурного та інтелектуального потенціалу, вам випала доля боронити рідну землю від фашистських загарбників, відбудовувати рідне місто і села у повоєнні роки, пройти крізь лихоліття голоду, холоду, нестач. Та попри всі негаразди ви завжди залишалися людьми. Ви не втратили вміння любити, співчувати, передавати досвід і знання дітям і внукам.
Висловлюю вам сердечну дяку за мужність, подвижництво, невтомну працю, за ваш дорогоцінний досвід.
Щиро бажаю нашим дорогим ветеранам здоров’я, довголіття, любові і злагоди.

З повагою.
Голова Богодухівської районної
державної адміністрації
Бєлий В.М.

 

В районній державній адміністрації відбулася нарада з підготовки до виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

26 вересня в районній державній адміністрації відбулася нарада під головуванням голови райдержадміністрації Бєлого В.М. з питань підготовки до проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. У нараді взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, в яких розміщені звичайні виборчі дільниці, представники дільничних виборчих комісій, відповідальні працівники райдержадміністрації.

Детальніше...

 

Збори активу Полково-Микитівської територіальної громади

21 вересня 2012 року в приміщенні Полково-Микитівського будинку культури відбулися збори активу територіальної громади Полково-Микитівської сільської ради за участю голови райдержадміністрації Бєлого В.М.
На початку засідання перед громадою виступив Полковомикитівський сільський голова Мартелов С.І., який прозвітував про свою роботу за період з лютого поточного року.
Перед полковомикитівцями виступив і голова райдержадміністрації Бєлий В.М., який подякував присутнім за те, що не залишились байдужими і прийшли на збори активу.

Детальніше...

 

Привітали рятівників району

17 вересня голова районної державної адміністрації Бєлий В.М., голова районної ради Тризна Д.К. та народний депутат України III-IV скликань Біловол О.М. у відділі ГУ МНС України в Харківській області привітали рятівників району з їх професійним святом.

Детальніше...

 

Про готовність району до проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

З метою організації виконання вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись статтями 2, 6, 25, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» здійснюється відповідна робота щодо реалізації плану основних організаційних заходів з підготовки і проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.
У районі утворена робоча група з питань сприяння органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування у здійсненні ними своїх повноважень на період виборчої кампанії по виборах народних депутатів.

Детальніше...

 

Праця лісівників - на віки

І це справді так. Адже ліси, посаджені руками лісівників, радуватимуть і прийдешні покоління через століття. А ті, хто береже ліс і доглядає за ним, у всі часи користувалися повагою серед людей.
От і напередодні Дня працівників лісового господарства на Богодухівщині привітати людей благородної і відповідальної професії прибули гості, і не лише з нашого району.

Детальніше...

 

Реалізація міні-проекту «Разом в майбутнє» на Богодухівщині

14 вересня для мешканців с. Сінне Богодухівського району стало радісною подією - в населеному пункті відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика, адже с. Сінне - один з переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

Детальніше...

 

Богодухівці на Великому Слобожанському ярмарку

8-9 вересня в м. Харкові пройшов традиційний Великий Слобожанський ярмарок.
В ярмарку взяли участь представники усіх районів та міст Харківської області, суб’єкти господарювання та майстри народної творчості, творчі колективи, представники сусідніх областей України та делегації з країн ближнього та далекого зарубіжжя.

Детальніше...

 

Пошук по сайту


Архів новин

Березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання