Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Безкоштовно сертифікат «електронного ключа»

Сертифікат «електронного ключа» потрібен для надання звітів засобами телекомунікаційного звязку та реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. При цьому, якщо платники податків вже отримали «електронні ключі» в інших акредитованих Центрах, вони можуть їх використовувати і в подальшому.

В Харкові також розпочав роботу пункт реєстрації користувачів посиленного сертифікату електронного цифрового підпису при ДПС у Харківській області, який знаходиться за адресою: м. Харків, Держпром, 6 під’їзд, 2 поверх, кімната 121.

Для забезпечення платників податків безкоштовними ключами електронного цифрового підпису в Державній податковій службі України створено Центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби.

Як зазначив Голова Державної податкової служби України Олександр Клименко, процедура отримання платником безкоштовного ключа електронного цифрового підпису займатиме не більше 25 хвилин.

Платнику податків, який бажає отримати безкоштовно сертифікат «електронного ключа» необхідно буде лише звернутися за зазначеною адресою та принести власний носій для електронної інформації (CD, DVD, «флешка»).

Повний перелік необхідних документів, зразок заповнення заяви та іншу необхідну інформацію можна знайти на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України www.cskidd.gov.ua


ДПІ у Богодухівському районі

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання