Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Сім’я без насильства – майбутнє України

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Насильство й жорстокість у сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Ти маєш право на особисті почуття, друзів, думки, секрети, повагу, власну думку. Ці права є в Тебе від народження, отже, неважливо, скільки Тобі років – Ти ЛЮДИНА.

Забезпечити їжею, одягом, навчити доглядати за собою, піклуватися про Тебе в разі хвороби – обов’язок  дорослих. На твою любов до батьків мають зважати, навіть якщо родина неповна  чи Ти живеш із вітчимом (мачухою).
Ніхто не має права Тебе гнобити – ні рідні батьки, ні опікуни.

Насильство в сім’ї – це будь-які навмисні дії, що завдають шкоди фізичному, психічному, моральному здоров’ю та порушують закон; це система поведінки, а не окремий випадок. Хочеться зайвий раз наголосити, що діти - це наше майбутнє, діти – це наша радість, діти – це наша гордість. Наше основне завдання - робити життя дітей прекрасним, безтурботним, безхмарним. Ми не повинні позбавляти дитину найпрекраснішого періоду в її житті - дитинства.
Побороти насильство в сім’ї можна, але ми не зможемо цього зробити, поки не змінимося самі, доки не змінимо свого ставлення до цього явища.

Зупинімо насильство самі, у собі.

Куди можна звернутися:

- центри соціальних служб для сім'ї, дітей  та молоді;

- служби у справах неповнолітніх;

- громадські організації;

- районні відділення  поліції;

- управління соціального захисту населення районних державних адміністрацій.

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання