Райдержадміністрація

Корисні посилання










Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Україна має бути країною, яку запросять до Європейського Союзу, але рішення залишиться за нами. Президент

Європейські лідери мають чітко оголосити умови для отримання Україною повноправного членства у Європейському Союзі, зазначив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю інформаційному телеканалу Euronews.
   
    «Я вважаю, що для українців дуже важлива зрозуміла позиція Європи щодо України. І я ставив питання багатьом лідерам Європи: «Ви повинні відповісти українцям, що ви хочете, щоб українці зробили крок за кроком, щоб стати членами ЄС», – сказав Глава держави.
   
    За словами Володимира Зеленського, після отримання конкретного переліку кроків буде зрозуміло, що треба зробити й скільки потрібно часу для євроінтеграції України.
   
    «Щоб у всіх було розуміння, що нам потрібно зараз – і Україні, і Європі. Мені здається, нам просто потрібно зробити таку країну, яку дуже хоче Європа. А вирішувати все-таки має Україна», – зазначив Президент.
   
    На його думку, попри те, що не всі країни Євросоюзу хочуть бачити Україну в ЄС, Європейський Союз в цілому хоче, щоб Україна була партнером та мала членство.
   
    Водночас, як наголосив Володимир Зеленський, країни Європи та Європейський Союз підтримують Україну і твердо стоять на позиції захисту територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.
   
    «Ми бачимо, як Європа санкційно сьогодні діє, як вона нас підтримує, втрачаючи гроші через санкції проти Російської Федерації. Я їм за це вдячний», – резюмував Глава держави.
   
    Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації
   


Пошук по сайту

















Архів новин

Березень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
28123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання