Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

До уваги отримувачів житлових субсидій та державних допомог!

Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації повідомляє, що заяви для призначення житлової субсидії та усіх видів державної соціальної допомоги з необхідними документами за формою, встановленою Мінсоцполітики,подаються громадянами до  структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної державної адміністрації лише у разі надіслання їх поштою або в електроннійформі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Також заяви з необхідними документами приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу та посадовими особами центру надання адміністративних послуг (м.Богодухів, вул. Молодіжна,2).

З 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами для призначення житлової субсидії та усіх видів державної соціальної допомоги за формою, встановленою Мінсоцполітики, приймаються посадовими особами виконавчого органу або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.

Заяви з необхідними документами (після формування електронної справи) у паперовому вигляді передаються відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення не рідше ніж раз на два тижні.

 

 

Управління соціального захисту населення

Богодухівської районної державної адміністраціїї


   

Пошук по сайту


Архів новин

Березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання