Райдержадміністрація

Корисні посиланняКалендар свят. Мова, граматика, спілкування

Методичний семінар до Дня захисту дітей з вчителями КЗ «Богодухівський ліцей №3» на тему: «Професійна орієнтація учнівської молоді»

«Як вибрати майбутню професію?» — рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна. Адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, якою займається людина.
   
    Питання професійного самовизначення є головним для учнівської молоді.
   
    Щоб допомогти вчителям КЗ «Богодухівський ліцей №3», які проводять профорієнтаційну роботу з учнями, для надання вичерпної інформації для учнів щодо правильного обрання майбутньої професії та забезпечення молоді певним обсягом систематизованих проінформаційних знань, активізації інтересу до вивчення і вибору професій, формування у підлітків відповідального та активного ставлення до свідомого вибору професії 27 травня 2021 року начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіпова Олена Володимирівна в приміщенні ліцею провела методичний семінар: «Професійна орієнтація учнівської молоді» для класних керівників КЗ «Богодухівський ліцей №3».
   
    Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіпова О. В. обговорила з вчителями алгоритм вибору професії учнями, ознайомила з актуальними напрямками професійної діяльності на сучасному ринку праці, розповіла про сучасні тенденції на регіональному та місцевому ринку праці, ознайомила з професіями майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри. Надала рекомендації щодо орієнтації учнів по вибору їх професійного шляху. Пояснила учасникам засідання: «Від правильності обраного людиною професійного шляху залежить те, як складеться її життя. Професія визначає соціальний статус, затребуваність і рівень матеріального добробуту. Причому іноді важливо вирішити не те, куди піти вчитися, а те, чи варто взагалі здобувати вищу освіту. У першу чергу потрібно обирати професію за покликанням душі». Присутні дізналися про різні професії, їх соціальне значення, актуальні кадрові запити.
   
    Також, Олена Володимирівна ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості молоді, розповіла про умови вибору професії та перевагами навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та про відновлення роботи «Веб – базової платформи для онлайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».
   
    Наприкінці заходу Філіпова О.В. запропонувала присутнім завітати до Богодухівської районної філії ХОЦЗ з учнями, де можна пройти профдіагностичне тестування, яке допоможе учням у виборі майбутньої професії.
   
    Хочеться вірити, що результатом зустрічі стане правильна організація роботи щодо мотивації молоді до вибору професії та праці.
   
   


Пошук по сайту


Архів новин

Липень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання