Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

З апаратної наради у голови райдержадміністрації

6 лютого відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на порядку денному якої були розглянуті питання:

1. У порядку контролю: Про роботу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при районній державній адміністрації щодо забезпечення реалізації державної політики у галузі цивільного захисту населення.

2. Про співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району з питань забезпечення видатків, що здійснюються з бюджетів сіл, селищ, міст районного значення і враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів.

3. Про виконання Комплексного плану заходів з профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними захворюваннями на епідемічний сезон 2012-2013 років.

З питання щодо виконання Комплексного плану заходів з профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними захворюваннями на епідемічний сезон 2012-2013 років виступила заступник голови райдержадміністрації Сизоненко О.В.

Зокрема, Оксана Володимирівна зазначила, що медична галузь здійснює значну роботу щодо виконання Комплексного плану заходів з профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними захворюваннями на епідемічний сезон 2012-2013 років.

Так, виданий наказ №228 від 05.11.2012 «Про заходи щодо попередження та поширення грипу та ГРВІ в період епідемічного сезону 2012-2013 роки», який регламентує заходи медичної служби в міжепідемічний період та при епідемічному зростанні захворюваності на грип та інші гострі респіраторні хвороби.

Всі заходи Комплексного плану, що стосуються міжепідемічного періоду, виконуються в повному обсязі. Так, медичні заклади для надання невідкладної медичної допомоги повністю забезпечені медикаментами, деззасобами, а медичні працівники - засобами індивідуального захисту. Заплановані щеплення проти грипу 58 осіб медичних працівників, які складають «групу ризику» щодо зараження під час виконання своїх обов’язків. Проведена вакцинопрофілактика 41 особі. Протигрипозна вакцина закуплена в достатній кількості. Аптеки району забезпечені протигрипозною вакциною. Також розроблений алгоритм дій при виявленні хворих на грип та забезпечується щотижневий моніторинг щодо захворюваності на грип на ГРВІ серед дорослого та дитячого населення.

В центральній районній лікарні виділена палата на 2 ліжка з окремим входом для госпіталізації, при необхідності. хворих на грип. На випадок ускладнення ситуації буде задіяне бувше приміщення інфекційного відділення для госпіталізації хворих на грип.

Слід наголосити на тому, що медичні працівники усіх рівнів проводять санітарно-освітню роботу серед населення щодо запобігання простудних хвороб в колективах і особисто. Населенню пропонується застосовувати препарати, що підвищують резистентність організму.

При епідемічному зростанні захворюваності грипом та ГРВІ буде введений в дію ІІ розділ Комплексного плану заходів по профілактиці боротьби з грипом.

За наслідками наради головою райдержадміністрації дані відповідні доручення.

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання