Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Земельний податок має залишатися в громадах. Роман Лещенко

Це Міністр аграрної політики та продовольства України заявив під час свого виступу на форумі «Україна 30. Децентралізація».
   
    «Ми бачимо своє лідерство у впровадженні належного оподаткування кожного гектара землі в інтересах місцевих бюджетів. Земельний податок у повній мірі має залишатися в громадах. Ми повинні зробити максимум, щоб вони отримали достатньо фінансових ресурсів для незалежності й розвитку», - сказав Роман Лещенко.
   
    Він зауважив, що громада має мати фінансовий ресурс не тільки через призму земельного податку, а й через призму інших податків.
   
    «Ми не можемо ставити перед громадами багато завдань, не даючи їм фінансових ресурсів для їхньої ж реалізації і незалежності. У частині земельного податку наразі відпрацьовуємо відповідний законопроєкт, який дасть можливість громадам уже у 2022 році отримувати додаткові надходження до місцевого бюджету», - додав міністр.
   
    Він назвав 10 пунктів, які вдалося завдяки підтримці Президента України Володимира Зеленського впровадити в частині розвитку реформи децентралізації. Йдеться, зокрема, про відкриття ринку землі, проведення аудиту, позбавлення Держгеокадастру повноважень розпорядника землі, ухвалення основних законів, передачу громадам землі.
   
    Наразі команда Мінагрополітики активно проводить зустрічі з громадами.
   
    «Ми налагоджуємо живий діалог з регіонами. Ми постійно там буваємо, щоб розуміти, чим живуть громади. Плануємо підписати з усіма регіонами меморандуми про співпрацю – таких уже є вісім. Намагаємося давати громадам максимальну підтримку, адже майбутнє – за ними!», - резюмував Роман Лещенко.
   
    Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації
   
   


Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання