Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У 2021 році розпочнеться перевірка на безбар’єрність лікарень, шкіл та аеропортів у регіонах

Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.
   
    «Мінрегіон спільно з громадськими організаціями визначили типи об’єктів, що підлягають моніторингу та оцінці ступеня безбар’єрності у 2021 році. Міністерство вже надіслало обласним держадміністраціям та КМДА відповідний лист. Регіони мають провести належну перевірку будівель та приміщень за процедурами, визначеними Порядком проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для маломобільних груп населення та надати до 31 жовтня інформацію Мінрегіону. За результатами цих перевірок міністерство сформує рейтинг безбар’єрності обласних та Київської та Севастопольської міських держадміністрацій», – зазначила Наталія Козловська.
   
    Відтак, в усіх регіонах планується промоніторити та оцінити доступність: закладів охорони здоров’я; закладів освіти; структурних підрозділів з питань соцзахисту населення; центрів зайнятості; установ Пенсійного фонду; споруд цивільного захисту; судів; центрів надання адміністративних послуг; національних закладів/установ; залізничних вокзалів, аеропортів, автовокзалів.
   
    У Міністерстві розвитку громад та територій України зазначають: за проведення моніторингу доступності відповідають регіональні органи з питань містобудування та архітектури, місцеві органи з питань містобудування та архітектури, а також власники, орендарі або інші управителі будівель та приміщень.
   
    До участі в оцінці ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для маломобільних груп населення можуть залучатися представники громадських об’єднань осіб з інвалідністю.
   
    Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації
   
   


Пошук по сайту

Архів новин

Жовтень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання