Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

З апаратної наради у голови районної державної адміністрації

20 лютого відбулася апаратна нарада у голови райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з порядком денним:

1. У порядку контролю: Про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 травня 2012 року №319 «Про підсумки зовнішньоекономічної діяльності та зовнішніх зносин, аналіз залучення іноземних інвестицій, прикордонного співробітництва Харківської області протягом 2011 року»«.

2. У порядку контролю: Про хід виконання Програми «Поводження з твердими побутовими відходами на період до 2015 року», затвердженої рішенням районної ради від 24 лютого 2012 року (XIV сесія VI скликання).

Про стан роботи щодо створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

3. Про дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних форм, стандартів і правил під час виконання підготовчих і будівельних робіт на території району.

4. Про передачу в оренду земельних ділянок, що належать до компетенції місцевих рад.

5. Про стан забезпечення жителів району лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

6. Про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 квітня 2012 року №232 «Про результати комплексного вивчення комісією Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації з питань реалізації державної політики у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти».

З питання щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 травня 2012 року №319 «Про підсумки зовнішньоекономічної діяльності та зовнішніх зносин, аналіз залучення іноземних інвестицій, прикордонного співробітництва Харківської області протягом 2011 року»« виступила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Телешенко І.П. Зокрема, вона зазначила, що у 2012 році на території району експортними операціями займалося ДП «Гутянське лісове господарство». Були укладені угоди на експортні поставки лісоматеріалів та пиляних заготівок із 6 країнами, а саме: Нідерланди, Польща, Вірменія, Литва, Туреччина.

Імпортом на території району займається фізична особа-підприємць, яка завозить автомобільне скло з Російської федерації.

Обсяги експортних поставок за 2012 рік склали 700,8 тис.грн., або 91% до 2011 року.

Поряд з цим, Богодухівський електромеханічний завод філія ДНВП «Об’єднання Комунар» є виробником продукції для космічної галузі. Більше 25 років продукція нашого заводу через головне підприємство постачається на ринок Росії, а з недавнього часу - до Білорусії та Казахстану. Також заключена угода із Мантуровським районом-побратимом Російської Федерації на поставку дитячих майданчиків.

ТОВ «Богодухівський рибоконсервний завод «Екватор» має відповідні документи та дозволи на експорт продукції до країн СНД. У минулому році підприємство відвантажувало рибні консерви до Молдови, Казахстану та Вірменії.

ТОВ «ЛЕКОРНА» налагодило виробничі стосунки та відвантажують вафельну продукцію до таких країн, як Молдова, Білорусія, Росія, Грузія, Ізраїль, США.

Делегація Богодухівського району 16 червня 2012 року в складі делегації Харківської області брала участь у Курсько-Коренському ярмарку - 2012 в м. Слобода Золотухінського району Курської області. Метою візиту було рекламування продукції місцевих товаровиробників та розвиток міжрегіональних відносин.

Делегація міста-побратима Мантурово Курської області 8 вересня 2012 року приймала участь у Великому Слобожанському ярмарку 2012 року.

На виконання Указів Президента України від 19 квітня 2003 року №339 «Про День Європи» та від 27 вересня 2007 року №922 «Про Європейський тиждень місцевої демократії» у квітні, травні та жовтні 2012 року на території району проведено ряд заходів відповідно до затверджених планів з означених напрямків.

Наш район зацікавлений в отриманні інвестицій. З метою їх залучення до Департаменту економіки та міжнародних відносин обласної державної адміністрації надано 14 інвестиційних проектів, серед яких, створення на території колишньої військової частини промислового парку «Біотехноком», який визнаний кращим в міжнародному конкурсі інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи».

Також до Департаменту економіки та міжнародних відносин обласної державної адміністрації надані 10 пріоритетних проектних пропозицій Богодухівського району для залучення коштів міжнародної технічної допомоги у 2013 році, а саме:

- будівництво звалища для твердих побутових відходів в м. Богодухів, вул. Космічна;
- будівництво глибинної артезіанської свердловини на Північному водозаборі (м. Богодухів);
- будівництво школи в с. Губарівка;
- будівництво вітрогенераторів в місті Богодухові;
- будівництво ІІ черги системи водовідведення в м. Богодухові;
- переобладнання частини будівлі школи в с. Петропавлівка Богодухівського району під навчально-виховний заклад;
- реконструкція існуючої частини будівлі школи в с. Івано-Шийчино під дошкільний навчальний заклад та створення на її базі навчально-виховного комплексу;
- реконструкція існуючої частини будівлі школи в с. Матвіївка під дошкільний навчальний заклад та створення на її базі навчально-виховного комплексу;
- реконструкція існуючої частини будівлі школи в с. Горького під дошкільний навчальний заклад та створення на її базі навчально-виховного комплексу;
- районний будинок культури, м. Богодухів, пл. Леніна, 1, капітальний ремонт - перший етап (ремонт даху).

У 2012 році вкладень іноземних інвестицій в економіку району не було.

За наслідками апаратної наради головою райдержадміністрації видані відповідні доручення.

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання