Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У Близнюківській ЦРЛ завершують ремонт у головному корпусі та харчоблоку

Цьогоріч в межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у лікарні реконструюють головний корпус та харчоблок.
   
    Загалом відновлювальні роботи у ЦРЛ розпочали ще у листопаді 2019 року. Завдяки Програмі Президента 2020 року відремонтували стаціонарне відділення.
   
    «З серпня цього року здебільшого працюють у головному корпусі, в якому нині виконуємо вже внутрішні роботи. Також підключаємо всю лікарню до додаткового живлення і покращуємо благоустрій: укладаємо плитку, завозимо ґрунт, висаджуємо квіти та дерева, покращуємо паркову зону», - зазначила генеральна директорка комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Лариса Полікова.
   
    У головному корпусі на першому поверсі розташовуватиметься терапевтичне відділення, а також стаціонарне відділення для надання цілодобової допомоги. На другому поверсі – гінекологічне і хірургічне відділення, де буде доступна така послуга як «хірургія одного дня».
   
    «Нове в корпусі – ліфти, що полегшить роботу медичного персоналу в транспортуванні тяжких хворих. До речі, в нашому реабілітаційному відділенні вже лікуються хворі з усього Лозівського району, тож наш заклад має глобальне значення не тільки для Близнюківської громади», - розповіла Лариса Полікова.
   
    За словами генеральної директорки, у лікарні наявно 70 ліжок стаціонарного перебування, загалом у стаціонарному відділенні лікується більше 3000 хворих протягом року.
   
    Окрім ремонтних робіт, у ЦРЛ закупили нове обладнання. Так, за кошти Близнюківської громади встановили комп'ютерний томограф.
   
    «Минулого року закупили апарат ШВЛ середнього класу і підсилений концентратор для роботи апарата. А в цьому році ми пройшли тендерні процедури і завдяки чому буде встановлено апарат комплексний ендоскопічний, тепер зможемо проводитимо гастроскопію і колоноскопію для обстеження шлунково-кишкового тракту хворих», - сказала Лариса Полікова.
   
    За словами Близнюківського селищного голови Геннадія Короля, нині вже на завершальній стадії проєкт з реконструкції поліклінічного відділення на наступний рік.
   
    «Спробуємо взяти участь у різних грантах. Можливо, зможемо потрапити і до Президентської Програми. Загалом перед нами стоїть план: за 5 років доповнити колектив новими молодими фахівцями. Безперечно, їм самим буде приємно працювати в тих умовах, які сьогодні створюємо», - наголосив Геннадій Король.
   
    Також він додав, що завдяки утепленню стін заклад стане енергоощадним. Нові технології дозволяють економити понад 30% енергоресурсів.
   
    Загалом реконструкцію головного корпусу та харчоблоку планують закінчити до кінця поточного року.
   
   


Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання