Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Мінцифра навчить програмувати новачків: кожен зможе написати свій перший код

У Міністерстві цифрової трансформації України повідомили, що у практичних завданнях курсу «Програмування для новачків» кожен зможе написати свій перший код.
   
    2 листопада Міністерство цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що виконується Фондом Східна Європа, у співпраці з науково-популярним медіа Куншт презентували 10-серійний освітній серіал «Програмування для новачків».
   
    Безоплатно подивитися освітній серіал можна на порталі Дія.Цифрова освіта.
   
    «Це 10 серій про особливості роботи в IT та практичні базові знання для тих, хто вирішив спробувати програмувати. Ці знання будуть корисними для будь-якої мови програмування», – розповіли в Мінцифрі.
   
    Кожен зможе дізнатися:
   
    - Що таке програмування?
   
    - Базові поняття у програмуванні.
   
    - Мови програмування C, C++, Java, Python. Що вибрати?
   
    - Помилки в коді. Як знайти та виправити?
   
    - Поради від програмістів. Як увійти в професію?
   
    - Огляд додаткових ресурсів для навчання.
   
    Під час презентації освітнього серіалу заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зазначила: «Одна з чотирьох стратегічних цілей Мінцифри – частка IT у ВВП України дорівнює 10%. Це передбачає, зокрема, й роботу над збільшенням кадрового капіталу країни. Ми враховували це під час створення нового освітнього серіалу, який розповідає глядачам про особливості роботи в IT та надає практичні базові знання тим, хто вирішить спробувати програмувати».
   
    «Мета і візія Фонду Східна Європа – створення розвиненої країни, яка буде привабливою для життя і роботи людей. Ми хочемо, щоб українці мали більше можливостей – творчих, професійних та освітніх. Тому новий освітній серіал, який ми випустили разом з Міністерством цифрової трансформації, має на меті навчати комп’ютерного програмування. Впевнений, що цей серіал сприятиме тому, щоб кваліфікованих спеціалістів, які працюватимуть на стику IT-технологій та управління в державному і громадському секторах, в країні ставало більше», – зазначив у свою чергу президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.
   
    Трансляція презентації освітнього серіалу доступна на YouTube-каналі Мінцифри.
   
    Джерело інформації: Сайт Харківської обласної державної адміністрації
   
   


Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання