Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Влада й громада мають працювати на спільний результат

Минулого тижня пройшов черговий День влади у громаді, цього разу - у Павлівській сільській раді. Районна влада, місцеві депутати, активісти, керівники сільгосппідприємств, жителі зібралися у Кручанському клубі, щоб обговорити досягнення громади за минулий рік і перспективи на поточний.

Сільський голова П.А.Тарасенко, звітуючи про зроблене у 2012-му, зокрема, відзначив, що було придбано і установлено два дитячі майданчики, почалися роботи з освітлення сіл, вивезення ТПВ (придбано контейнери для сміття), частково проведено поточний ремонт дороги по вулиці Залужанська. Завдяки постійному помічнику громади - СВК ім. Каразіна (директор - В.А.Шовковий) - було відремонтовано також Павлівську АСМ. Також назване сільгосппідприємство спільно з ФГ «Полісся», батьками учнів Павлівської школи сприяли тому, щоб збудувати свердловину для безперебійного водозабезпечення школярів. Власне, всього зробленого не перелічити. «Влада й громада мають і надалі працювати на спільний результат», - зауважив Петро Андрійович. Серед запланованого місцевий очільник назвав, зокрема, наступне: продовжити роботи з вуличного освітлення, придбати і встановити дві автобусні зупинки, відремонтувати і естетично облаштувати колодязі загального користування, відремонтувати місток через річку Мерло в с. Павлівка, облаштувати два спортивні майданчики.

Голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий відзначив позитивні зміни у громаді за минулий рік, розповів про зроблене у районі і перспективи на найближче майбутнє.

У громади сьогодні вже, звичайно, набагато менше проблемних питань, аніж було минулого року, і це видно було на зустрічі. Адже багато з проблем, завдяки допомозі районної влади і активному сприянню місцевої допомозі спонсорів, було зрушено з місця.

Наразі для павлівської громади найболючішими проблемами лишаються ремонт дороги «Богодухів-Павлівка-Кручик-Гути», ремонт Кручанського клубу. Але ці питання, на жаль, без допомоги обласного бюджету і підтримки народного депутата О.М.Біловола не вирішити.

Серед питань сільських жителів звучали такі, що стосуються роботи проводового радіо, телефонів, аварійних електроопор, необхідності ремонту містка, спиляння аварійних дерев тощо. На деякі питання жителі одержали відповідь одразу, деякі взяв під особистий контроль голова райдержадміністрації В.М.Бєлий.

Розмова з громадою була довгою і продуктивною, а це головне.

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання