Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Майже 115 000 щеплень від COVID-19 зробили на Харківщині від початку повномасштабного вторгнення рф

  За даними Департаменту охорони здоров’я ХОВА, ситуація з поширенням COVID-19 у Харкові та області – повністю контрольована.
     
      Станом на 31 жовтня, всього по області за період пандемії зареєстровано 314435 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 304465 хворих одужало, 7213 – померли.
     
      «На сьогодні медична допомога хворим на COVID надається в 14 лікарнях Харкова та Харківської області. Загалом маємо 2133 ліжка для пацієнтів, хворих на COVID», - розповіла заступниця директора Департаменту охорони здоров’я ХОВА Жанна Овчарова.
     
      За даними Департаменту охорони здоров’я, нині зайнято 345 ліжко-місць. Для дітей виділено 300 ліжок, зайнято – 22. Подачею кисню забезпечено 1743 ліжко-місця, з них зайнято – 91.
     
      «Харківська область отримала 20 000 доз вакцини Comirnaty. Також маємо достатню кількість вакцини CoronaVac. Нагадуємо, що з вересня усім необхідно робити друге бустерне щеплення. Хоча ситуація з COVID контрольована, але необхідно вакцинуватися, дотримуватися маскового режиму, користуватися дезінфекційними засобами”, - зауважила Жанна Овчарова.
     
      Від початку повномасштабного вторгнення в Харкові та регіоні вакцинувалися 114 843 мешканці. Нині працюють 117 пунктів щеплення. Незабаром вакцина з’явиться і в деокупованих Вовчанській, Ізюмській та Балаклійській громадах.
     
     


  Пошук по сайту  Архів новин

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання