Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Жодну реформу неможливо реалізувати без підтримки людей. Сергій Чернов

Про це сьогодні в ефірі програми "Ранковий ексклюзив" на обласному радіо заявив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він зазначив, що перед тим, як піти на крок реформування місцевого самоврядування треба якомога більше провести роботи з обговорення та узгодження основних позицій проведення реформ. Саме таке завдання поставив Президент України.

"Якщо на місцях не розуміють навіщо реформа, в який термін вона повинна реалізовуватись, що отримає кожна родина та громада від реалізації тих чи інших заходів, ухвалення тих чи інших законів, то це завжди сприймається негативно. А найголовніше, що реалізувати це неможливо без підтримки людей. Тому є необхідність ще раз обговорювати, слухати пропозиції, ще раз узагальнювати цю інформацію з тим, щоб у разі ухвалення і затвердження Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні як основного документу, він дав би старт реформам місцевого самоврядування, в органах виконавчої влади, адміністративно-територіальної реформи. Це дуже важливі питання для життєдіяльності кожної громади і кожної сім'ї. Треба, щоб було розуміння всього цього", - сказав Сергій Чернов

Він додав, що за цей час, за інформацією профільного міністерства, проведено понад 4 тис. зібрань, сесій, зібрань громадян, які підтримують цей закон. "Люди чітко орієнтуються у необхідності таких реформ і дають свої пропозиції з тим, щоб вони були враховані під час розробки і законодавчих, і нормативних актів Урядом, і, безумовно, щоб вони знайшли потім відображення в заходах, які будуть затверджуватись на виконання цієї Концепції", - зазначив Сергій Чернов.

Джерело: Харківська ОДА

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання