Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

З метою виконання Плану заходів щодо обговорення та роз’яснення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в частині проведення роз’яснювальної роботи серед населення з питань медичної реформи, в районі проведено ряд заходів

Про це 17 липня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації зазначила заступник головного лікаря Грищенко Я.А.

Як повідомила Яна Анатоліївна, на виконання завдань та доручень Президента України Віктора Януковича в районі проводиться подальше реформування медичної галузі, а саме: створення "Центру первинної медико-санітарної допомоги у Богодухівському районі", як юридичної особи та відокремлення його від КУОЗ Богодухівська ЦРЛ у встановленому порядку.

Серед населення та медичних працівників району проведена роз’яснювальна робота з поясненням, що метою створення Центру є реалізація державної політики у сфері охорони здоров'я, що передбачає проведення на території району заходів, спрямованих на: забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою, забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги; покращення демографічних показників району. З цього приводу були проведені оперативні наради у головного лікаря району, семінар-нарада з медичними працівниками закладів охорони здоров'я та бесіди з населенням.

У I півріччі 2014 року планується закупівля 1 машини санітарного транспорту за кошти місцевого бюджету та організація екстреної (швидкої) допомогти на базі приймального відділення КУОЗ Богодухівська ЦРЛ.

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання