Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Богодухівщина прийняла естафету пам'яті «Слава захисникам Харківщини»

  7 серпня в день визволення м.Богодухова від фашистських загарбників Богодухівщина прийняла естафету пам'яті «Слава захисникам Харківщини» від Золочівського району.

  Церемонія передачі відбулася під час урочистого мітингу на Меморіалі Слави. Символи естафети - Прапор Перемоги у Великій Вітчизняній війні, солдатська каска, альбом для спогадів проходження естафети по районам області «Слава визволителям України», протягом двох днів об'їдуть всі населені пункти району.

  В урочистій церемонії взяли участь голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Бєлий, голова Богодухівської районної ради Дмитро Тризна, Богодухівський міський голова Наталія Олексенко, голова Харківської обласної організації ветеранів України Анатолій Хіневич, представники ветеранської організації Золочівського району, гості з Мінська, Москви, Саратова, Харкова, ветерани Великої Вітчизняної війни, жителі району та міста, учнівська молодь.

  Як зазначив на мітингу голова районної державної адміністрації Володимир Бєлий, в незгасній пам’яті народній назавжди зберігаються доленосні віхи, однією з яких є 7 серпня 1943 року - день звільнення Богодухова від фашистських загарбників. Щороку в цей день ми віддаємо данину вдячності визволителям, ветеранам війни та праці, тим, хто виніс на своїх плечах тягар цього лихоліття.

  «Ми повинні зберегти історичну правду про події, які відбулися 70 років потому. Поки ми пам’ятаємо про подвиг ветеранів - ми робимо все для того, щоб наступні покоління пам'ятали про героїв війни» - наголосили виступаючі на мітингу.

  Закінчилася передача естафети покладанням квітів до Меморіалу Слави.

  Довідкова інформація: Близько 7 тисяч мешканців району загинуло, із них 3400 пропали безвісти. За 22 місяці фашистської окупації загинуло 220 мирних жителів, а близько 4 тисяч, в основному молоді, відправлено до Німеччини.

  За мужність та відвагу 5 жителів району удостоєні звання Героя Радянського Союзу

  Пошук по сайту  Архів новин

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання