Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У Харківській області ведеться активна робота з популяризації вітчизняної продукції

Як зазначив сьогодні в ході V Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» заступник голови Харківської ОДА Андрій Моченков, у зв'язку з світовою кризою, українська і, зокрема, харківська промисловість прагне переорієнтуватися на внутрішнє споживання і реалізацію програм імпортозаміщення.

«Історично так склалося, що Харківська область має унікальну за своєю різнобічністю промисловість. У нас виробляється практично все – від танків, літаків, тракторів, турбін до товарів народного споживання, високоякісної, екологічно чистої продукції харчової промисловості», – сказав він.

Також він зазначив, що агресивна маркетингова політика зарубіжних виробників разом з недооцінкою ролі маркетингу з боку вітчизняних виробників призвела до вироблення стереотипу, що імпортне – значить якісне.

«З метою подолання цього бар'єру Харківська обласна державна адміністрація сприяє зміцненню іміджу наших товаровиробників. Проводяться різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію продукції наших підприємств – ярмарки, фестивалі, конференції, конкурси інноваційних проектів тощо», – додав Андрій Моченков.

Довідка. У Харківській області більше 100 видів продукції випускає третій за обсягами в СНД миловарний завод «Слобожанський миловар» – річний обсяг цього гіганта – більше 10 тис. т продукції; корпорацією «ЮСІ» виробляється широкий спектр шампунів, кремів, захисних засобів, ефірних масел і косметики; хімічний концерн «ХАДО» є найбільшим в СНД гравцем на ринку продукції для технічного обслуговування автомобілів; Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» і ТОВ «Промелектро» – найбільші в СНД виробники електронасосів; підприємства космічної галузі, такі як ПАТ «ХАРТОН», ВАТ НДІРВ, ДНВП «Об'єднання "Комунар"» крім робіт космічної тематики виробляють медичне обладнання (зокрема апарати УЗД, мамографи та інше), щитове обладнання, вироби з пластмас, літографія та інші.

Джерело: Харківська ОДА

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання