Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

«Служба в армії за контрактом – можливість уникнення безробіття»

З метою підбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у рамках співпраці Богодухівського районного центру зайнятості з Богодухівським об’єднаним міським військовим комісаріатом 18 вересня 2013 року у Богодухівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

На початку зустрічі спеціаліст служби зайнятості Філіпова Олена Володимирівна ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці та послугами служби зайнятості, зазначивши, що у зв’язку з переходом на контрактну службу в армії на всій території України військові частини пропонують велику кількість вакансій. Крім того підкреслила, що військовослужбовці забезпечують для себе зайнятість та стабільність, як мінімум на термін укладеного контракту, отримують соціальний пакет та чимало пільг.

Військовий комісар Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату Супрун Сергій Миколайович ознайомив присутніх з умовами та порядком проходження військової служби за контрактом. Також він наголосив, що головним чинником мотивації до вступу на службу за контрактом є гарантований соціальний пакет: гідне грошове та пенсійне забезпечення, можливість професійного та кар’єрного росту, забезпечення харчуванням, речовим майном, створення умов для підвищення рівня освіти, гарантоване забезпечення соціальних пільг.

Учасники заходу також дізналися, що військовослужбовцям гарантується: житлове забезпечення, пільги їм та членам їх сімей, стабільна заробітна плата, охорона здоров'я, достойне пенсійне забезпечення.

Зацікавлена молодь висловила прохання щодо надання їм часу для прийняття рішення та домовились з комісаром про подальшу співбесіду.

Наприкінці зустрічі Супрун С.М. висловив подяку фахівцям центру зайнятості за організацію заходу та сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання