Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

На виконання соціальних ініціатив Президента України та пріоритетних завдань Міністерства соціальної політики у минулому році було розширено інститут фахівців із соціальної роботи

Про це 18 жовтня в ході засідання «круглого столу» «Про реалізацію в регіоні соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливішими категоріями населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки» зазначила перший заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В.

В засіданні взяли участь директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Прилуцька Н.Є., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Галілей З.М. та фахівці із соціальної роботи РЦСССДМ.

Як було проінформовано, на сьогоднішній день в Богодухівському районі працює 13 фахівців із соціальної роботи. З них 5 працює на території міської ради, 8 обслуговують сільську місцевість.

Робота соціальних фахівців організована за принципом: виявлення проблем сім'ї, визначення потреб в отриманні необхідної допомоги, координації її надання суб'єктами соціальної роботи, та як результат - виведення сім'ї із кризових обставин:

- забезпечення системного виявлення та обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах шляхом формування відповідного банку даних, в якому на сьогоднішній день перебуває 155 сімей (301 дитина);

- здійснення соціального супроводу 119 сімей в складних життєвих обставинах шляхом надання її членам комплексу адресних соціальних послуг (216 дітей).

Так, станом на 1 жовтня поточного року фахівцями відвідано 1126 сімей, з яких 99 мали ознаки складних життєвих обставин, які потребують підвищеної, постійної уваги, за власною заявою взяті під соціальний супровід, іншим надано комплекс соціально-педагогічних та інформаційних послуг.

На сьогоднішній день під соціальним супроводом перебуває 119 сім’ї, з них 4 - по причині інвалідності одного з членів родини, 6 – алкогольної залежності батьків, 4 – по причині насильства в сім’ї, 5 – по причині сирітства, 28 – через складні стосунки в сім’ї, 2 –у зв’язку з безробіттям, 35 – з соціально - економічних причин, 15 – через безвідповідальне батьківство, 6 – через відсутність документів, що засвідчують особу, 5 – у зв'язку з відсутністю навичок догляду за дитиною, 9 – через низький виховний потенціал сім’ї.

З початку року завершено роботу та знято з соціального супроводу з позитивним результатом 45 сімей. 5 сімей знято з соціального супроводу у зв’язку з переїздом. 1 сім’я знята з соціального супроводу без досягнення результату.

Для проведення роботи в зонах соціального обслуговування сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, центр тісно співпрацює з районним центром зайнятості, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), лікарями ЦРЛ, службою у справах дітей райдержадміністрації, райвідділом внутрішніх справ, кримінально-виконавчою інспекцією Богодухівського району, управлінням держдепартаменту України з питань виконання покарань, соціальними педагогами і психологами навчальних закладів, місцевими радами району.

Під час заходу також обговорені найбільш гострі та актуальні проблеми та шляхи їх вирішення у роботі з сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Результатом зустрічі стало планування майбутньої співпраці між суб’єктами соціальної роботи для повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення.

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання