Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Об’єднаємо громаду – доведемо все до ладу

22 жовтня в рамках проведення Дня віддаленого села пройшов виїзд голови Богодухівської районної державної адміністрації до села Балабанівка. В.М.Бєлий під час свого виступу перед громадою відзначив позитивну динаміку розвитку сільської ради, яка відбувається завдяки очільнику громади – В.М.Стойчику та надійному помічнику, директору КСП «Балабанівське» - О.В.Львовій.

Своїми силами тут намагаються вирішувати навіть таку важливу проблему, як ремонт доріг. І у цьому питанні теж є певні зрушення.

Що стосується вивезення ТПВ, то, як зауважив В.М.Стойчик, минулого року вивезли з сіл 54 куб. м сміття. Наразі налагоджене організоване вивезення твердих побутових відходів за рахунок коштів сільради. І в той же час є такі сільчани, які й досі виносять-вивозять непотріб на вже ліквідовані стихійні звалища. «Так для кого тоді ми наводимо чистоту і порядок?» - з прикрістю запитує у громади Віктор Миколайович. Постійно приділяють тут увагу і благоустрою кладовищ.

Директор КСП «Балабанівське» О.В.Львова розповіла про справи господарські, про роботу на полі, про плани на майбутнє, висловила занепокоєння низькою ціною на збіжжя. «Коли урожай високий – то ціна низька, як сталося цього року. А за безцінь віддавати вирощене не хочеться…» - зокрема, зауважила Ольга Володимирівна. Крім того, вона відзначила важливість співпраці господарств, місцевих рад з районною владою. «Тільки у тісній взаємодії ми можемо вирішити наболілі питання громад» - прозвучало з її уст, причому вона підкреслила господарський підхід очільника району до розв’язання проблем, його слушні поради.

Голова Богодухівської райдержадміністрації В.М.Бєлий розповів про успіхи у деяких громадах у питаннях освітлення населених пунктів, вивезення ТПВ, вирішення питання з підвезенням скрапленого газу, автобусного сполучення тощо. Наголосив, що усі питання необхідно вирішувати разом, у тісній співпраці – тоді і позитивний результат буде. Як приклад, назвав саме Петропавлівську сільську раду. Адже сільський очільник зумів об’єднати громаду, знайти спільну мову з керівником господарства, використовує усі шляхи до покращення життя земляків.

На зустрічі Володимир Миколайович детально розповів про будівництво полігону для ТПВ у Богодухові, про успіхи стосовно питання енергозбереження у районі. Зокрема, це стосується будівництва котелень на альтернативному паливі, плани на майбутнє. Також обговорили питання реформування місцевого самоврядування. В.М.Бєлий в черговий раз поінформував сільчан про можливість безкоштовного обстеження жителів Богодухівщини у медичних НДІ Харкова, що стало можливим завдяки сприянню народного депутата України О.М.Біловола.

Серед найактуальніших питань громади на сьогодні є ремонт дороги «Петропавлівка –Максимівка» і створення НВК на базі Сазоно-Баланівської школи. Що стосується другого питання, то уже є проект і всі відповідні документи, лишається чекати тільки фінансування з обласного бюджету. Самі жителі задавали питання щодо незадовільної роботи, на їхню думку, окремих працівників газової служби району, про перебої з електроенергією, про бездомних собак.

Всі питання В.М.Бєлий взяв під контроль, видано доручення відповідним службам для ефективного їхнього вирішення.

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання