Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

У полі зору - ветерани

Держава робить все можливе, щоб ветерани в нашому суспільстві відчували себе шанованими і соціальне захищеними людьми. Ветеранам війни надаються пільги при користуванні житлом та комунальними послугами, транспортом, забезпеченні паливом, у ремонті житла, пільги та гарантії щодо медичного обслуговування та пільгового надання ліків.

На сьогодні ветерани війни є найбільш захищеною у правовому та соціальному відношенні категорією населення.

У державі здійснено ряд заходів щодо посилення соціального захисту ветеранів війни, передусім поліпшено рівень їх пенсійного забезпечення, медичного обслуговування, увічнення Перемоги.

Станом на 01 квітня 2014 року в Богодухівському районі мешкає 1618 ветеранів війни. Із загальної кількості ветеранів війни: 86 чоловік – інваліди війни, 252 чоловіка – учасники бойових дій, 1122 чоловіка – учасники війни, а також 158 чоловік, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Одним з основних напрямків соціальної підтримки ветеранів війни є робота по їх оздоровленню та лікуванню. Медичними закладами району постійно проводиться медичне обстеження ветеранів війни та праці з метою виявлення захворювань та надання їм необхідної медичної допомоги.

Завдяки продукції, що випускається протезно-ортопедичним підприємством ветерани війни мають змогу вільно пересуватись, вести нормальний спосіб життя. Протягом січня-березня 2014 року видано 50 направлень на протезно-ортопедичні вироби та 11 засобів реабілітації (в т.ч. крісел-колісних – 3 шт.).

Спільно з виконкомами сільських та селищних рад постійно проводиться обстеження матеріально-побутових умов проживання ветеранів війни та праці. За звітний період проведено обстеження 23 чол. Потребуючим ветеранам надається всебічна допомога.

ТОВ «Авто-ОВІ», ФОП Дубонос Н.В. та КП Богодухівжитло проводиться перевезення пільгового контингентув межах району.

Однією з форм соціального захисту непрацездатного населення є організація належного соціально-побутового та медичного обслуговування їх в будинках-інтернатах і територіальному центрі.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації функціонує 3 відділення, в яких на обліку перебуває 2918 чоловік, обслуговано у березні 2014 року 1867 осіб, а саме:

- відділенням соціальної допомоги вдома – 799 чол.;

- відділенням надання адресної натуральної допомоги – 269 чол.;

- відділенням соціально-побутової адаптації – 799 чол.

З початку року отримали путівки на санаторно-курортне лікування 2 чол., а саме: 1 чол. - інвалід війни, 1 чол. – учасник бойових дій.

На виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», з метою надання дієвої соціальної підтримки ветеранам Великої Вітчизняної війни постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2012 року №823 затверджено Порядок визначення та задоволення соціально-побутових потреб та потреб у медичній допомозі ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих (померлих) воїнів.

Спеціалістами управління спільно з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації та КЗОЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Богодухівського району проведена робота щодо визначення соціально-побутових умов проживання ветеранів, стану їх здоров’я, надання пільг, соціальної допомоги, обслуговування, тощо шляхом заповнення Соціального паспорту ветерана.

За результатами роботи проведено аналіз індивідуальних потреб кожного ветерана, розроблений та затверджений план заходів щодо задоволення потреб ветеранів. Станом на 01 квітня 2014 року 100% заповненні форми соціального паспорту ветерана. Соціальними працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації відвідано 1350 ветеранів, що становить 100% від загальної кількості.

Начальник управління соціального
захисту населення районної державної адміністрації
Н.В.Жижирій

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання