Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Під час часткової мобілізації у липні-вересні 2014 року були певні проблеми щодо виконання завдань з мобілізації

Про це 22 жовтня, виступаючи на засіданні колегії районної державної адміністрації з питання щодо стану мобілізаційної підготовки району і завдання структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо її поліпшення, зазначив завідувач сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністарції Шепель М.М.

Зокрема, Микола Миколайович наголосив на тому, що для розробки і виконання заходів з мобілізаційної підготовки залучалися фахівці управління агропромислового розвитку, відділу економічного розвитку і торгівлі, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, відділу освіти, сектора інфраструктури та цивільного захисту районної державної адміністрації. Фахівці зазначених структурних підрозділів районної державної адміністрації за рівнем підготовки та кваліфікації відповідають вимогам нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки і готові до роботи в умовах особливого періоду.

З метою відпрацювання оперативно-мобілізаційних документів фахівцям структурних підрозділів з боку сектора оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації надавалась методична допомога.

Мобілізаційне планування в районі, пов’язане з виробництвом сільськогосподарської продукції, здійснюється з метою підготовки виробництва, заготівлі та переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольства для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань, функціонування національної економіки, життєзабезпечення населення, а також переробної промисловості в умовах особливого періоду.

Мобілізаційні показники, визначені району по виробництву сільськогосподарської продукції, максимально наближені до валового збору зернових і технічних культур та виробництва продукції тваринництва по району, а по окремим показникам можуть бути виконані лише за рахунок закупівлі у населення.

У зв’язку з чим до Харківської обласної державної адміністрації направлені пропозиції щодо корегування окремих показників мобілізаційного завдання району (картопля, овочі, яловичина і телятина, молоко, вовна).

У серпні 2014 року проведено уточнення готовності підприємств, установ і організацій - виконавців мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період до виконання мобілізаційних завдань.

На даний час не готове до виконання мобілізаційного завдання ВАТ «Богодухівський хлібозавод» реорганізоване у ПАТ «Богодухівський хлібозавод АПІ Плюс», яке на невизначений термін призупинило виробничу діяльність.

У квітня 2014 року проведено військово-економічне мобілізаційне заняття на тему «Переведення районної державної адміністрації на функціонування в умовах особливого періоду».

До проведення заняття залучалися керівники структурних підрозділів та працівники апарату районної державної адміністрації.

В поточному році пройшло три хвилі часткової мобілізації відповідно до указів Президента України від 17 березня 2014 року №303/2014 «Про часткову мобілізацію», від 06 травня 2014 року №454/2014 «Про часткову мобілізацію» та від 21 липня 2014 року №607/2014 «Про часткову мобілізацію».

За цей час в районній державній адміністрації проведено 4 засідання Оперативного штабу Богодухівського району та 6 координаційних нарад у голови районної державної адміністрації з питань підготовки та проведення мобілізаційних заходів у районі.

У перші дві хвилі мобілізації район виконав планові завдання щодо мобілізації людських та транспортних ресурсів.

Під час часткової мобілізації у липні-вересні 2014 року були певні проблеми щодо виконання завдань з мобілізації.

Так, виконання планових завдань з мобілізації транспортних ресурсів виконано на 100%, тоді як виконання планових завдань з мобілізації людських ресурсів виконано лише на 94,0 %.

Пошук по сайту

Архів новин

Червень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання