Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Держава турбується про своїх захисників

Незважаючи на важкі економічні умови, вперше в історії нашої держави грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом з 01 січня 2016 року буде більше середньої зарплати в цілому по Україні.

Такого жодного разу за весь час незалежності України не було, коли у військового є можливість обрати професію захисника Вітчизни і за це отримати достойне грошове забезпечення. Це дозволить зміцнити Збройні Сили України дійсними професіоналами. Той юнак, який підписав перший контракт буде отримувати 7000 гривень, командир відділення – 8 тис. гривень, командир взводу – 9 тис. гривень. Це практично удвічі більше того грошового забезпечення, яке було торік.

Нагадаємо, 11 січня Президент України Порошенко П.О. повідомив, що зарплата військових-контрактників та офіцерів зросте вже у січні 2016 року.

Підкреслимо деякі переваги військової служби за контрактом.

По-перше: військовослужбовцям за контрактом надається право вступу до вищих навчальних закладів для здобуття офіцерського звання.

По-друге: надається щорічна одноразова матеріальна допомога у розмірі посадового та окладу за військове звання, щорічна грошова винагорода за зразкове виконання службових обов’язків у розмірі 2-х посадових окладів та 2-х окладів за військове звання, допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення, при переїзді до нового місця служби у розмірі 100% місячного забезпечення та 50% на кожного члена сім’ї.

Третє: всі військовослужбовці забезпечуються речовим майном на період служби за контрактом безкоштовно. Держава гарантує безкоштовне медичне обслуговування, пільговий відпочинок у санаторіях МО України, забезпечення житлом, соціальний і правовий захист членів сімей військовослужбовців згідно з чинним законодавством.

На військову службу за контрактом можуть прийматися військовослужбовці строкової служби, які відслужили не менше 11 місяців. Перший контракт укладається на 3 роки.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Богодухівського ОМВК, вул. Пушкіна, 34, тел. 3-20-05.

Звертаємо увагу, що громадяни Богодухівського району, яким у рік приписки виповнюється 17 років, повинні приписатися до призовних дільниць. Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» приписка громадян до призовних дільниць проводиться з метою взяття юнаків на облік, визначення ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності і рівня фізичної підготовки. Приписка проводиться щороку протягом січня-березня. Для приписки до призовної дільниці громадяни зобов’язані прибути до військового комісаріату в строк, який зазначений у повістці, та подати необхідні документи.

Багато громадян цікавить питання про створення Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних. Для інформації: Кабінет Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді України проект Закону про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних (№2504 а). Згідно з проектом Закону, Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для накопичення, зберігання, обробки даних, які містять передбачені цим Законом відомості та користування ними, створена для забезпечення військового обліку громадян України військовозобов’язаних (призовників). Основними завданнями Реєстру є ведення військового обліку громадян-військовозобов’язаних (призовників), планування та виконання заходів мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом, інформаційне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію.

Таким чином, шановні мешканці нашого району! Всі функції, які виконують працівники військового комісаріату - це не їх особиста ініціатива, а вимоги державних органів влади і чинного законодавства. Тому прошу всіх зрозуміти це правильно і бути нам помічниками в справі захисту України.

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання