Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Відбувся виїзний прийом громадян у Кленівській сільській раді

  15 серпня начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Н.В.Жижирій здійснено виїзний прийом громадян у Кленівській сільській раді, під час якого надані роз’яснення щодо призначення субсидій громадянам району.

  Також під час зустрічі з мешканцями села обговорено питання децентралізації влади. Громаду цікавили питання яка потрібна кількість населення згідно Закону, щоб громада залишилась без приєднань до інших громад. Люди хочуть залишити все, як є, без приєднання. Чи можливо таке?

  Наталія Володимирівна відповіла, що сьогодні об’єднання громад відбувається виключно на добровільних засадах. Тобто якщо громада проти об’єднання, її поки що ніхто не зможе змусити. Якою б не була причина відмови від об’єднання, результат один – в громаді залишається усе так, як було до цього: ті ж повноваження, ті ж ресурси.

  Об’єднавшись у відповідності до закону і методики, громада отримує функції, повноваження та фінансові ресурси на рівні міста обласного значення. Простіше кажучи, держава через закон про добровільне об’єднання дала можливість громадам консолідувати зусилля та ресурси і стати спроможними, зробити життя людей в кожному населеному пункті значно комфортнішим, а скористатися цією можливістю, чи ні – це вже питання здорового глузду, а також прояв того, наскільки місцева влада дійсно дбає про майбутнє людей, які мешкають на цій території.

  Отже, кількість населення не важлива. Важлива перспектива розвитку громади. Саме спроможність до розвитку, а не спроможність просто фінансувати поточні видатки.

  Пошук по сайту  Архів новин

  Квітень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293012345

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання