Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

За конструктивну співпрацю та взаєморозуміння

Напередодні 26-ої річниці ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції на Богодухівщині в читальній залі районної центральної бібліотеки відбулося засідання «круглого столу» щодо соціального захисту ліквідаторів аварії на ЧАЕС. В засіданні взяли участь голова Богодухівської районної державної адміністрації, голова районної організації ПР Бєлий Володимир Миколайович, голова Богодухівської районної ради, член ради районної організації ПР Тризна Дмитро Кирилович, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники управління Пенсійного фонду України в Богодухівському районі, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль Богодухівщини» Деркач Валерій Петрович, голова районної організації «Ветерани війни-інваліди Чорнобиля», депутат міської ради від ПР Солошенко Павло Володимирович та члени рад цих організацій. Зібралися, щоб не тільки вшанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя, захищаючи нас від страшного лиха, а і поговорити про нагальні проблеми сьогодення, адже 26 квітня 1986 року і до цього часу озивається пекучим болем у багатьох українських родинах. Аварія, котра сталася 26 років тому, дала серйозний відголос для всієї планети та всього людства. Адже постраждало не тільки мирне населення, але й людські душі та віра в майбутнє.

В ході засідання були обговорені актуальні питання, які турбують учасників ліквідації. Зокрема, порядок обчислення пенсій, медичне та транспортне обслуговування, підтвердження статусу учасника ліквідації та надання статусу дружини померлого ліквідатора, тощо. Слід зазначити, що деякі з проблеми, з якими зіштовхуються чорнобильці досить часто, були вирішені зразу в ході засідання. По іншим питанням, які потребують вирішення протягом деякого часу, Бєлим Володимиром Миколайовичем видано відповідне доручення.

Підбиваючи підсумки засідання голова районної державної адміністрації Бєлий Володимир Миколайович подякував представникам громадських організацій за конструктивну співпрацю, взаєморозуміння та взаємоповагу і запевнив про готовність не тільки вислухати, а й надати допомогу в кожному конкретному випадку.

Пошук по сайту

Архів новин

Серпень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання