Райдержадміністрація

Пропозиції

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» в районній державній адміністрації

     У кожному структурному підрозділі районної державної адміністрації визначено відповідальних осіб, на яких покладено функцію із забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації. Вони організовують надання відповідної інформації за запитами громадян та систему надання відповідної інформації до відділу організаційної роботи та документального забезпечення апарату районної державної адміністрації, який координує цю роботу в районній державній адміністрації.
     Відповідно до вимог чинного законодавства, в районній державній адміністрації дотримуються терміни надання інформації на запити. Так, відповідь на запит надається не пізніше 5 робочих днів з моменту його отримання; у виняткових випадках (ч. 2 ст.20 Закону) відповідь на запит надається не пізніше 48 годин з дня його отримання. Строк розгляду запиту може бути продовжено з 5 до 20 робочих днів, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача у письмовій формі не пізніше 5 робочих днів з дня його отримання.
     З початку року до районної державної адміністрації надійшло 85 запитів. Із них отримано електронною поштою - 75, поштою – 4, нарочно – 6. За категорією запитувачів надійшло запитів від фізичних осіб (громадян) – 40, від юридичних осіб - 45. Запитувана інформація стосувалася соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, структури загальноосвітніх закладів району, агропромислового комплексу, житлового фонду, оздоровлення дітей.
     З метою забезпечення відкритості у діяльності районної державної адміністрації, забезпечення прав громадськості та представників засобів масової інформації на безперешкодне та своєчасне отримання інформації про діяльність органів державної влади на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації розроблено структуру сторінки (банер) та забезпечено розміщення інформації щодо організації виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», в тому числі і звітів про результати розгляду запитів на інформацію та тематики запитів на інформацію.

Головний спеціаліст відділу

організаційної роботи та

документального забезпечення

апарату райдержадміністрації                                             Л.Б.Пшенична

Пошук по сайту

Архів новин

Січень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Знайдіть нас на Facebook


Корисні посилання