Райдержадміністрація

Пропозиції

  Корисні посилання


  Календар свят. Мова, граматика, спілкування

  Наші діти мають навчатися в системі якісної української освіти

       Офіційне вручення комп’ютерного обладнання відбулося за участі голови районної державної адміністрації В.А.Шарова, голови районної ради С.Ф.Панова, першого заступника голови районної державної адміністрації В.В.Зирянової, депутатів обласної ради О.В.Львової, М.Б.Пушкаря та начальника відділу освіти районної державної адміністрації І.О.Повойко за дорученням голови обласної державної адміністрації Ю.О.Світличної.
       Техніка, яка надійшла в навчальні заклади у рамках соціального проекту та домовленостям Уряду України з Китайською Народною Республікою, вже із встановленим програмним забезпеченням - операційною системою, пакетом офісних програмних засобів Microsoft Office Professional та антивірусними програмами.
       Директори шкіл разом із педагогами наголосили, що нові комп’ютери та спеціальні освітні програми допоможуть їм покращити навчальний процес, а учням - здобути якісніші знання.
       «Дуже добре, що центральні, обласні та районні органи влади в умовах складної економічної ситуації у державі мають змогу оновлювати техніку у загальноосвітніх школах. Я впевнений, що ми в змозі зробити так, щоб наші діти навчалися в системі якісної української освіти на сучасній техніці, а керівництво району і надалі по можливості дбатиме про забезпечення навчальних закладів всім необхідним», — наголосив В.А. Шаров під час урочистостей в закладах.


  Пошук по сайту  Архів новин

  Травень 2024
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  293012345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  272829303112

  Знайдіть нас на Facebook


  Корисні посилання