Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Працевлаштувння молоді- спільна мета

З метою надання адресних соціальних послуг неповнолітнім особам з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ознайомлення їх зі світом професій, формування готовності до усвідомленого професійного вибору та подальшого працевлаштування 23 травня в Комунальному закладі «Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради районний центр зайнятості спільно з Харківським обласним центром зайнятості провів профорієнтаційний захід «Веселка професій» для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. До участі у заході були залучені соціальні партнери: служба у справах дітей районної державної адміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Детальніше...

 

Прокуратура Богодухівського району повідомляє

Прокуратура не наділена правом здійснювати нагляд, представництво інтересів громадян або держави з питань додержання виборчого законодавства, зокрема, виборчими комісіями. Разом з тим, у прокуратурі району на протязі виборчого процесу буде здійснюватися чергування з метою мобільного реагування на вчинення правопорушень, пов’язаних з виборами Президента України.

Детальніше...

 

Питання соціально-економічного розвитку територіальної громади залишаються пріоритетними в роботі селищної ради

22 травня за участю голови районної державної адміністрації Сластіна О.П. відбулася сходка громадян в смт. Шарівка, у якій взяли участь Шарівський селищний голова Носова М.О., секретар селищної ради Мороз С.П. та депутати.
Актуальними питаннями на сходці громадян були першочергові завдання щодо соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Детальніше...

 

Вшанували пам'ять Великого Кобзаря

Як відомо 22 травня вшановують роковини перепоховання видатного Генія – Тараса Григоровича Шевченка. Це день є другим «шевченківським днем» у календарі кожного свідомого українця, адже значення Тараса Шевченка для України важко переоцінити. Він є символом української держави і всіх традицій.

Детальніше...

 

Розвиток малого та середнього бізнесу – пріоритетні напрями державної політики зайнятості

Сприяння розвитку підприємництва та підтримка підприємницької ініціативи – один із напрямів державної політики зайнятості.
Закон України «Про зайнятість населення» №5067-VI від 05.07.2012 року спрямований на комплексне вирішення проблем у сфері зайнятості населення, зокрема, містить заходи щодо стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, сприяння розвитку підприємницької ініціативи населення та самозайнятості.

Детальніше...

 

Децентралізація державної влади – реальний крок до територіального розвитку

Таку думку висловили учасники «круглого столу», який відбувся 21 травня в читальній залі районної центральної бібліотеки за участю голови районної державної адміністрації Сластіна О.П., заступника голови районної державної адміністрації, голови районної Робочої групи з питань організації обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади Юрченка О.В., голови районної ради Тризни Д.К., заступника голови районної ради Самутіна І.П., Богодухівського міського голови Олексенко Н.І., начальника районного управління юстиції Бородавки А.І., представників районних громадських організацій та районних осередків політичних партій, духовенства.

Детальніше...

 

Населені пункти району різні, але проблеми територіальних громад одні і ті ж

Зауважив на зустрічі з жителями с. Червона Нива голова райдержадміністрації Сластін О.П.
Дійсно, одне з наболілих питань для мешканців селища - перебої з постачанням питної води. Тієї кількості води, яка подається за 2 години роботи водних насосів не достатньо, щоб задовольнити потреби червононивців.

Детальніше...

 

Не соромтеся в будь-який час звертатися до органів виконавчої влади для вирішення ваших питань

Про це 21 травня під час зустрічі з жителями села Сухини наголосив голова районної державної адміністрації Сластін О.П., тим самим наголошуючи на діалозі влади з громадою.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Травень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Корисні посилання