Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання

Календар свят. Мова, граматика, спілкування


Зустріч голови райдержадміністрації з жителями Сазоно-Баланівської сільської ради

23 квітня 2012 року голова Богодухівської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Бєлий провів комплексний виїзд та зустріч з жителями Сазоно-Баланівської сільської ради.
В ході поїздки голова райдержадміністрації ознайомився з роботою об’єктів соціально-гуманітарного призначення: ФАПу, сільської бібліотеки, загальноосвітніх навчальних закладів, розташованих на території сільської ради.

Детальніше...

 

З сесії районної ради

20 квітня відбулася XVI сесія районної ради VI скликання. В ході засідання було розглянуто 13 питань. Зокрема, були затверджені 3 районні програми: Програма розвитку овочівництва та картоплярства у Богодухівському районі на період до 2020 року, Програма розроблення (оновлення) містобудівної документації у Богодухівському районі на 2012-2015 роки, Програма вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення ДПІ у Богодухівському районі. Також рішенням сесії на посаду головного лікаря КУОЗ Богодухівської центральної районної лікарні було призначено Грищенка М.І., депутата районної ради від НП, завідуючого хірургічним відділенням ЦРЛ.

Детальніше...

 

Комплексний виїзд голови райдержадміністрації Бєлого В.М. до Степнянської сільської ради

19 квітня відбувся черговий комплексний виїзд голови райдержадміністрації Бєлого В.М. до Степнянської сільської ради. В ході поїздки голова райдержадміністрації ознайомився з роботою ФАПу та сільської бібліотеки.

Детальніше...

 

Забезпечення громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення

В Україні вже збудовано і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українські телеканали у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій - телетюнер.

Детальніше...

 

Всім ветеранам виплатять грошові допомоги на честь Дня Перемоги

Як повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Назаренко І.М. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року №1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення» 2367 ветеранів війни, які проживають в Богодухівському районі, отримають допомогу на загальну суму 813,5 тис.грн.

Детальніше...

 

В райдержадміністрації відбулася нарада щодо дотримання вимог інструкції з діловодства

18 квітня в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та секретарів місцевих рад з питання дотримання вимог інструкції діловодства в районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації 24 лютого 2012 року №121.

Детальніше...

 

Комплексний виїзд голови райдержадміністрації Бєлого В.М. до Забродівської сільської ради

17 квітня голова райдержадміністрації Бєлий В.М. провів комплексний виїзд до Забродівської сільської ради.

Детальніше...

 

Де можна отримати довідки підтвердження трудового стажу та заробітну плату?

До архівного відділу Богодухівської райдержадміністрації на особистий прийом щорічно звертаються сотні людей - майбутніх пенсіонерів із метою одержання довідок про свою заробітну плату.

Детальніше...

 
Архів новин

Липень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Пошук по сайту

Корисні посилання