Богодухівщина

Райдержадміністрація

Зворотній зв'язок

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Зацікавленість у селян займатися тваринництвом, у першу чергу, викликана суттєвою допомогою з боку держави

Про це 9 жовтня в ході апаратної наради у голови районної державної адміністрації наголосив начальник управління агропромислового розвитку Адаменко М.Г.
У своєму виступі Михайло Григорович, зокрема, зазначив, що в минулому році Кабінет Міністрів України постановою №342 затвердив Порядок надання державної підтримки фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби. Чи не вперше ця програма розрахована на звичайного селянина, який тримає у хліві худобу, а не на потужні сільськогосподарські підприємства. Звичайно, повністю всі витрати ці виплати не компенсують. Однак на сьогодні у держави є лише такі можливості. Також слід зауважити, що виплата дотації ні до чого не зобов’язує власників худоби. При потребі тварину можна здати на забій, продати, подарувати тощо, але згідно з встановленим порядком, на основі ветеринарних документів.

Детальніше...

 

З 1 січня 2014 року розширено коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу

Вторинна правова допомога громадянам включає в себе захист від обвинувачення, здійснення представництва осіб, які мають право на таку допомогу, в судах та інших державних органах, органах місцевого самоврядування і перед іншими особами. Також вона передбачає складання документів процесуального характеру. Про це повідомила в ефірі програми обласного радіо «Ранковий ексклюзив» начальник відділу правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Харківській області Тетяна Жицька.

Детальніше...

 

Влада завжди намагається йти назустріч людям

Про це 8 жовтня під час зустрічі з мешканцями с. Шуби Сіннянської територіальної громади в рамках «Дня віддаленого села» наголосив голова районної державної адміністрації В.М.Бєлий.
Те, що запитань до Сіннянського сільського голови Білухи Л.А. майже не виникало, засвідчило ще раз про те, що робота з вирішення повсякденних питань громадян знаходиться на постійному контролі у місцевої влади.

Детальніше...

 

Безоплатні консультації – для соціально-незахищених верств населення

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо надання безоплатної правової допомоги населенню в Богодухівському районі відбувся тиждень правової освіти.
У рамках тижня 8 жовтня начальником районного управління юстиції Бородавкою А.І спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Прилуцькою Н.Є. був здійснений виїзд у Гутянську селищну, Губарівську, Павлівську та Полковомикитівську сільські ради з метою проведення безоплатних консультацій для соціально-незахищених верств населення та осіб, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Під час консультацій до спеціалістів звернулося 20 жителів населених пунктів. Всім громадянам надано вичерпні змістовні відповіді.

 

Від майстерності та відповідальності кожного працівника залежить результативність роботи апарату районної державної адміністрації та органу влади в цілому

Саме на цьому в ході проведення планової наради з працівниками апарату районної державної адміністрації за підсумками роботи у ІІІ кварталі 2013 року акцентувала увагу присутніх керівник апарату районної державної адміністрації Л.М.Іванова.
«Вже зараз можна робити попередні висновки, як ми працювали у цьому році. Приємно зазначити, що практично всі завдання, встановлені за результатами 10 проведених у цьому році нарад, виконані», - зазначила Лілія Миколаївна.
У ході проведення наради керівниками структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації були висловлені власні бачення шляхів реалізації запланованого.

 

У Харківській області створені всі необхідні умови для надання населенню регіону безоплатних юридичних послуг

Про це в ефірі програми «Від влади до громади» на обласному радіо повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. За його словами, на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо надання безоплатної правової допомоги населенню Харківський регіон першим вийшов з пропозицією, і в структурі обласної державної адміністрації було створено структурний підрозділ - Юридичний департамент, який займається створенням умов для надання безоплатної юридичної допомоги населенню.

Детальніше...

 

Соціальні допомоги в Харківській області виплачені в повному обсязі

У Харківській області проживає більше 800 тис. пенсіонерів. Відповідно до реалізації в регіоні ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення щоразу проводиться осучаснення раніше призначених пенсій. Середнє збільшення склало 136 грн. на одну особу. Про це сьогодні в ході прес-конференції розповіла директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олена Захуцька.

Детальніше...

 

6 жовтня - День працівників освіти

Шановні працівники освіти!

Щиро вітаю вас з Днем працівників освіти.
Важко переоцінити роль учителя у творенні кожної людини як особистості та найвищої цінності суспільства. Піднімаючись щаблями освітянської системи - від дитячого садка і школи до вищого навчального закладу, - людина освоює нові й нові знання, стає фахівцем, зростає духовно, готується до самостійного життя. Саме завдяки вам молоде покоління знаходить місце в суспільстві, реалізує свій творчий потенціал.
Вірю у ваші знання і досвід. Від вашої мудрості, виваженості, чіткої громадянської позиції значною мірою залежить завтрашній день.
Бажаю всім, хто причетний до благородної вчительської праці, міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків, невичерпного ентузіазму.
Хай мир і злагода буде в душах, сім’ях, колективах, в усій нашій Україні!

З повагою.
Голова Богодухівської районної державної адміністрації
В.М.Бєлий

 

Пошук по сайту

Архів новин

Березень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Корисні посилання