Богодухівщина

Райдержадміністрація

Корисні посилання


Календар свят. Мова, граматика, спілкування

Вшанували пам'ять прикордонників

20 жовтня в парку «Перемога» за ініціативи членів районної громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність» відбулося відкриття меморіальної стели прикордонникам, які загинули під час проходження служби.

Детальніше...

 

Ніколи не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу

28 жовтня 2012 року виповнюється 68 річниця відтоді, коли Україну було звільнено від фашистських загарбників. Але, як кажуть в народі: «Війна буде закінчена тоді, коли будуть захоронені всі до останнього її солдати».
19 жовтня в селищі Гути біля братської могили загиблим у роки Великої Вітчизняної війни відбулося перепоховання останків загиблого воїна, знайденого у серпні поточного року в урочищі с. Першотравневе.

Детальніше...

 

Зустріч з ветеранським активом району

18 жовтня в районному будинку культури відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Бєлого В.М. з ветеранським активом району. В ході зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці керівництва району та міста з активом ветеранської організації.

Детальніше...

 

Перевірка готовності систем відео спостереження до виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

17 жовтня на всіх 44 виборчих дільницях району відбулося тестування системи відео спостереження під час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Детальніше...

 

Заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. провела зустріч з трудовим колективом Богодухівського ліцею №3

16 жовтня заступник голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В. провела зустріч з трудовим колективом Богодухівського ліцею №3. В ході зустрічі були обговорені питання щодо матеріально-технічного забезпечення навчального закладу та участі випускників ліцею у зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року.
По закінченні зустрічі Оксана Володимирівна взяла участь в урочистих та святкових заходах з нагоди 145-річчя з дня утворення ліцею.

 

Про Програму ЄБРР для малого та середнього бізнесу

Підвищення конкурентоспроможності вітчизняного підприємництва є важливим чинником зміцнення економіки регіонів України.
З метою забезпечення доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до сучасних європейських фінансових інструментів підтримки бізнесу, Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) проводиться робота щодо реалізації Програми ділових консультаційних послуг «Business Advisory Services» (далі – Програма BAS) для малого та середнього бізнесу.

Детальніше...

 

На Богодухівщині розпочато опалювальний сезон

Як повідомив заступник голови районної державної адміністрації Гурін П.М., у зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 градусів і нижче організаціям і підприємствам, що знаходяться у сфері управління районної державної адміністрації, дозволено розпочати опалювальний сезон у школах та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення з 12 жовтня 2012 року, а в житлових будинках та споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, з 16 жовтня.

Детальніше...

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Добкін М.М. взяв участь у засіданні Державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Богодухівській районній державній адміністрації

11 жовтня голова Харківської обласної державної адміністрації Добкін М.М. взяв участь у засіданні Державної надзвичайної протиепідемічної комісії при Богодухівській районній державній адміністрації. В ході засідання було зроблено детальний аналіз ситуації, яка склалася в районі, щодо захворювання дітей Богодухівської гімназії №1, Семеноярської та Олександрівської ЗОШ на кишкову інфекцію. Зокрема, заслухано інформацію про заходи щодо виявлення та профілактики інфекції заступника голови районної державної адміністрації Сизоненко О.В., начальника відділу освіти районної державної адміністрації Безмінової І.Г., головного державного санітарного лікаря району Ляшенка О.М., головного лікаря КУОЗ Богодухівська районна центральна лікарня Грищенка М.І., директора Богодухівської гімназії №1 Михасюк О.К.

Детальніше...

 

Пошук по сайту

Архів новин

Грудень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисні посилання